Banner
Kruk/
HR

2017-04-01

RECENZJE REDAKCJI

SECHE Lakiery kolorowe do paznokci ONE QUICK COAT

Seche to marka specjalizująca się w produktach do pielęgnacji i stylizacji paznokci, a najbardziej rozsławionym z nich jest Seche VITE-Top Coat, ale w dzisiejszej recenzji nie o nim będzie mowa, a o dwóch lakierach kolorowych ONE QUICK COAT.

Nazwy lakierów są oryginalne i równie urocze jak ich bogata kolorystyka, wybór przeogromny w zależności od upodobań i potrzeb, polecam sprawdzić na stronie www.seche.pl.
 
 
BRIGHT AND BOLD występujący w 6 kolorach, jednym z nich jest TAKES CHANCES - cudowny matowy fiolet, w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia, zobaczcie poniżej dlaczego.
 
 
 
 
Skan ze strony www.seche.pl
 
 
 
To kolor radosny, wyróżniający się, oryginalny, na każdą porę roku, dzięki któremu Twoje paznokcie z całą pewnością zostaną zauważone!
 
Zawsze gdy mam go na paznokciach, wiele kobiet mnie o niego pyta, jest jednym z najczęściej komplementowanych kolorów, które posiadam w swojej kolekcji. Piękny, nasycony, matowy kolor w połączeniu z dobrą jakością, szybkością wysychania, długością utrzymywania się na płytce paznokci, gładkością, blaskiem, nie odpryskuje, nie ściera się, czyni go godnym polecenia.
 
Świetnie wygląda samodzielnie, jak również w połączeniu z innymi kolorami, czy wykorzystany do różnorodnych ozdobnych malunków na paznokciach.
 
 
Jedna warstwa lakieru-zdjęcie NekropolisQueen
 
 
Czy ma jakieś minusy?
 
Niestety tak! Jak długo leży, wytrąca się barwnik, zaczyna się rozwarstwiać, oddzielać w górnej cześci buteleczki, co doskonale zobaczycie na zdjęciu poniżej. Całe szczęście, że można coś z tym zrobić, bo w innym przypadku bardzo bym żałowała stracić to cudo, wystarczy dobrze go wymieszać, bardzo dokładnie i wtedy wszystko wraca do normy i bez problemu pomalujemy nim paznokcie bez ryzyka, że brzydko pokryje płytkę.
 
 
Rozwarstwienie, wytrącenie koloru-zdjęcie NekropolisQueen
 
 
Na zdjęciu poniżej, te same lakiery po dokładnym wymieszaniu, jak widać jest ok :) Lakiery są jednolite, nic się z nimi nie dzieje, nie wytrąca się barwnik, nie ma ryzyka, że na paznokciach pozostaną jakieś smugi.
 
 
Rozmieszany lakier-zdjęcie NekropolisQueen

Seche First Launched - szybkoschnący o doskonałej pigmentacji, w palecie mamy aż 36 kolorów, jednym z nich jest SNAPRAGON (zdjęcie poniżej), kolor nie do końca określony moim zdaniem, gdyż dla  niektórych będzie to róż, dla innych fuksja, dla mnie coś pomiędzy. W tym sezonie niezwykle modny, więc warto zwrócić na niego uwagę, będzie się ładnie komponował z opaloną skórą.
 
 
Skan ze strony www.seche.pl
 
 
 
Soczysty kolor, który sprawi, że wakacje mogą zacząć się już teraz i trwać przez cały rok ;) Będzie się ładnie prezentował z letnimi stylizacjami i dobrze wyglądał na zdjęciach. Miłośniczki różu pod każdą postacią powinny być usatysfakcjonowane.
 

TAKES CHANCES oraz SNAPRAGON
 
 
Konsystencja: płynna, nie gęstnieje w opakowaniu w miarę używania,co jest plusem, gdyż lakier za każdym razem dobrze się aplikuje.
 
Krycie: doskonała pigmentacja sprawia, że już jedną warstwą jesteśmy w stanie dobrze pokryć płytkę bez prześwitów. Ogromna zaleta w przypadku, gdy się spieszymy i nie mamy czasu na dwukrotne malowanie.
 
Wysychanie: dość szybkie, nie ma ryzyka odciśnięcia struktury materiału z pościeli, gdy nakładamy go przed snem, jak to ma miejsce w przypaku innych dłużej wysychających w pełni lakierów.
 
Trwałość: niezła, jednak nie w obu kolorach taka sama, fiolet potrafi się utrzymać zdecydowanie dłużej niż róż, który po pewnym czasie ściera się na końcówkach. Oba lakiery ogólnie wyglądają dobrze do tygodnia czasu, w zależności od pracy jaką wykonujemy.
 
 
 
 
Gorąco polecam!
 
 
 
 
 
 
 
Tekst, zdjęcia:
NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar