Konkursy/

2017-06-27

RECENZJE REDAKCJI

DERMAPHARM Eveline Cosmetics LACTA MED. Żel do higieny intymnej.

SOS na podrażnienia i infekcje. Żel do higieny intymnej w ciąży i po porodzie. Zawiera kwas mlekowy. Fizjologiczne pH, stworzony we współpracy z ginekologiem.

 

Do tej pory wydawało mi się, że o żelu do higieny intymnej nie wiele można napisać, gdyż wszystkie są takie same i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Myliłam się i zrozumiałam to dopiero wtedy, gdy natrafiłam na produkt, który mnie uczulił.

 

Przez tyle lat stosowania tego typu żeli, nie miałam na szczęście problemów, jednakże przedostatnio zakupiłam taki, po którym czułam pieczenie, nie miałam infekcji, więc wszystko wskazywało na uczulenie, działo się tak za każdym razem, gdy się nim myłam, postanowiłam więc go odstąpić mężowi, a sama sięgnęłam po DERMAPHARM od EVELINE COSMETICS Lacta MED, który przeznaczony jest dla kobiet w ciąży i po porodzie-co prawda nie jestem ani w jednej, ani w drugiej grupie, jednakże kierowałam się tym, że będzie z pewnością bardziej delikatny. Tym bardziej, że jest to produkt określony przez producenta, jako żel ginekologiczny, w dodatku nie zawiera parabenów, tradycyjnego mydła, barwników oraz alkoholu.

Faktycznie żel okazał się być dobry, gdyż nie czułam po jego użyciu dyskomfortu w postaci pieczenia jak po tamtym płynie. Mogę go polecić nie tylko kobietom w ciąży czy połogu, ale również osobom, które mają problemy z wrażliwością w częściach intymnych, inne płyny je uczulają lub są w trakcie kuracji antygrzybiczej, z pewnością wspomoże leczenie, gdyż łagodzi stany zapalne.

 

Produkt 3 w 1, czyli:

*łagodzący stany zapalne

*nawilża i odświeża

*zmniejsza nadwrażliwość

 

Czy ma jakieś minusy?

Moim zdaniem tak, nie pasuje mi jego konsystencja, określiłabym ją dość brzydko, więc mam nadzieję, że mi to wybaczycie-jako glut, wyciśnięta z pompki porcja przypomina zastygnięty przezroczysty kisiel, jak sama nazwa wskazuje jest to żel, więc w postaci nieco gęstszej, jednakże wylewając go na mokrą dłoń, po prostu z niej spływa, wielokrotnie zdarzyło mi się tak, że przy próbie dozowania pod prysznicem czy w wannie, ześlizgał się z niej, co spowodowało zmarnowanie części produktu z opakowania.

 

Plusy produktu.

Jeśli chodzi o pozytywne cechy, tak jak już wspomniałam, nie uczula, jest delikatniejszy, ładnie świeżo pachnie, znajduje się w opakowaniu z pompką, która się nie zacina, dobrze się dozuje mimo, że sam żel jest bardzo gęsty.

 

Duże opakowanie, bardzo estetycznie zapakowane i zabezpieczone specjalną naklejką, dzięki której mamy pewność, że nikt nie otwierał przed nami opakowania.

 

Wizualnie przyjemne dla oka, estetyczna grafika.

 

Produkt warty wypróbowania, polecam!

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar