Konkursy/

2017-06-22

Bielizna

Luksus, piękno, zmysłowość, czyli marka Ewa Bień

Luksusowa bielizna sprawa, że kobieta czuje się wyjątkowo, pięknie i zmysłowo. Od blisko 20 lat firma Ewy Bień robi wszystko, aby panie właśnie tak się czuły, proponując im najwyższej klasy biustonosze, pasy do pończoch, figi, koszulki oraz stroje kąpielowe.

 

 

Odkrywamy piękno

Od samego początku istnienia, naszym celem jest odkrywanie kobiecego piękna poprzez oferowanie paniom luksusowej bielizny. W sklepie ewabien.com (http://ewabien.com/pl/biustonosze.html) głęboko wierzymy w to, że piękno drzemie w każdej z nas. Że w każdej kobiecie kryje się coś niepowtarzalnego, magnetycznego, eleganckiego i urokliwego, niezależnie od tego, jaki jest jej wiek metrykalny oraz wymiary.

Mając powyższe na uwadze, tworzymy bieliznę, którą każda z pań będzie chciała mieć zawsze na sobie. Wyglądającą super elegancko oraz sprawiającą, że nosząca ją osoba poczuje się absolutnie wyjątkowo. Zmysłowością i elegancką kierujemy się zarówno projektując nasze biustonosze, kostiumy kąpielowe, figi, koszulki, pasy do pończoch, jak i na etapie ich produkcji.

Ewabien.com dba o to, aby każda kobieta w naszej luksusowej bieliźnie czuła się pewnie, niepowtarzalnie, pięknie. Żeby widoczne to było w każdym geście, słowie, uśmiechu. Tworzymy naszą bieliznę w różnych kolorach, stosujemy niebanalne ich połączenia, nigdy nie zapominając o elegancji i zmysłowości.

Marka Ewa Bień to wiele modeli i kolorów. To także dwie kolekcje bielizny – wiosenno-letnia oraz jesienno-zimowa. Zawsze staramy się zadowolić jak najwięcej pań, proponując wiele rozmiarów w obwodzie oraz wielkości miseczek. Ekskluzywna bielizna naszej produkcji to poza wspaniałymi fasonami i kolorami również wielka wygoda noszenia.

 

Biustonosze

Szczególnie dumni w sklepie ewabien.com (http://ewabien.com/) jesteśmy z naszej kolekcji biustonoszy. Oferujemy je w aż 30 kolorach oraz sześciu fasonach: soft, balconette, semi soft, plunge, push up oraz spacer. W sumie panie mogą u nas wybierać spośród ponad 270 ekskluzywnych produktów! Zadowolone z zakupów u nas będą zarówno panie obdarzone mniejszym i jędrnym biustem, jak i panie mające znacznie większe piersi. Każdej gwarantujemy, że nasze biustonosze będzie się nosić wygodnie.

Marka Ewa Bień szczyci się wyjątkowością swoich wyrobów. Polegamy wyłącznie na najwyższej jakości półproduktach oraz przykładamy wielką wagę do jakości dodatków i wykończenia. Śledzimy najnowsze trendy na rynku tekstylnym na świecie i skwapliwie z nich korzystamy. Wszystkie modele naszej bielizny produkowane są w Polsce. Interesuje nas tylko najwyższa jakość oraz odkrywanie i celebrowanie kobiecego piękna.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar