Strona

2017-06-20

Paznokcie

Letni manicure odkodowany

Kolory, wzory i kształty manicuru zmieniają się  każdego sezonu. Takimi prawami rządzi się świat mody. W salonach Nail & Beauty BAR obserwujemy to od wielu lat. Duże grono naszych klientek pilnie śledzi trendy i podąża za nowościami, oczekując stylizacji paznokci podpatrzonych na światowych wybiegach. Letnie paznokcie to klasyczne kolory, ugrzecznione kształty, oraz zdobienia podkreślające indywidualizm ich właścicielek.

 

Nail & Beauty BAR - Piękna 7

 
 
Ciemno + jasno = klasycznie
 
W sezonie letnim 2017 na paznokciach zdecydowanie króluje czerwień w różnych jej odcieniach, poczynając od malinowej odsłony a kończąc na gotyckim burgundzie.
 
Obok burgundu prym wiedzie niezawodna czerń i granat przypominający bardziej niebo o północy aniżeli nasycony niebieski. Dla miłośniczek jasnego manicuru również jest dobra wiadomość - jak zwykle latem paznokcie możemy pomalować na biało lub wybrać jeden z odcieni nude. Modne jest również srebro i złoto, w wersji matowej i metalik.
 
 
Nail & Beauty BAR
 
Określ się zdobieniem 
 
W tym sezonie manicurzyści zaproponowali wariacje na temat french manicure - zmieniają się w nim zarówno kolory główne jak i końcówki. Na topie są również paznokcie ombre. Kolejnym trendem są tzw. „kleksy”, czyli po prostu zdobienie paznokci (w wersji saute) bryzgiem lakieru. Modne są także geometryczne wzory będące prawdziwą zabawą liniami. Ponadto pojawiają się oszałamiające, trójwymiarowe zdobienia z koralików, kolczyków i diamencików, które sprawiają, że paznokcie wyglądają jak prawdziwe klejnoty.
 
 
Nail & Beauty BAR
 
 
Nail & Beauty BAR
 
 
Nail & Beauty BAR
 
 
Schowaj sztylet
 
Na większości pokazów letnich kolekcji pojawiły się modelki z paznokciami o zbliżonej do naturalnej długości - krótkimi i zaokrąglonymi oraz owalnymi. Takie kształty najbardziej odpowiadają również naszym klientkom m.in. ze względu na ich praktyczną stronę. Należy jednak pamiętać, że istnieje również trend paznokci o zdecydowanie ponadprzeciętnej długości. W tym sezonie jednak przybierają one kształt migdału, a nie jak bywało wcześniej ekstremalnego sztyletu. 
 
 
Monika Rejmer
Właścicielka salonów Nail & Beauty BAR w Warszawie
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar