Strona

2017-05-29

Usta

Zajadex Pokonaj zajady

Gdy na dworze mamy zmienną pogodę, nasze usta często stają się przesuszone i spierzchnięte. Pozbawiona lipidowej warstwy ochronnej, delikatna skóra ust jest szczególnie narażona na gwałtowne zmiany temperatur. Dodatkową nieprzyjemną dolegliwością są zajady, które często towarzyszą  obniżonej odporność i infekcjom. Kąciki ust są wtedy zaczerwienione i pękają, co sprawia duży dyskomfort nie tylko podczas jedzenia czy ziewania, ale przede wszystkim szpeci.

Na pomoc może przyjść regeneracyjne serum do ust. 

 

 

ZAJADEX™ to regeneracyjne serum do ust, które tworzy bezbarwną warstwę ochronną, łagodząc świąd i pieczenie skóry, redukuje uczucie dyskomfortu. 

 

Regularna aplikacja balsamu ZAJADEX™ regeneruje, odżywia i eliminuje najczęstsze przyczyny problemów skóry ust. Zawiera starannie dobrane składniki aktywne, dzięki czemu przynosi natychmiastową ulgę. 

 

Obecne w składzie balsamu ZAJADEX™  drożdże - cechują się wysoką zawartością fosfolipidów, witamin z grupy B, witaminy D oraz siarki, przez co wypływają na metabolizm komórkowy, regenerują i odżywiają.  

 

Zawarta w balsamie witamina E poprawia stan powierzchni skóry, a witamina A poprawia jej nawilżenie. Natomiast witamina F przyczynia się do przyspieszenia gojenia skóry w przypadku uszkodzenia. 

 

 

ZAJADEX™  to balsam na bazie naturalnych składników, który: 

Nie zawiera parabenów

Nie zawiera barwników

Nie zawiera alergenów

Nie zawiera alkoholu

 

Producent: SEWMED Medical s.c.

 

Cena: około 14 zł

 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar