Strona

2017-05-29

Twarz

Cetaphil EM Do mycia Emulsja micelarna

Najdelikatniejsza emulsja do codziennego oczyszczania skóry wrażliwej teraz w nowym wygodnym opakowaniu z pompką! 

 

 

 

 

Cetaphil EM Do mycia Emulsja micelarna to najdelikatniejsza emulsja do codziennego oczyszczenia skóry wrażliwej, atopowej lub podrażnionej, ponieważ nie pozbawia jej naturalnego płaszcza ochronnego i nie szkodzi naturalnemu pH skóry. Wskazania: 

  • skóra wrażliwa, na której środki zawierające mydło mogą wywołać podrażnienia
  • skóra sucha, atopowa, skłonna do alergii i wyprysków
  • skóra z trądzikiem młodzieńczym i trądzikiem różowatym
  • przygotowanie skóry do aplikacji leków
  • skóra przed i po zabiegach dermokosmetycznych
  • demakijaż skóry twarzy i okolic oczu

       

Cetaphil EM Do mycia Emulsja micelarna delikatnie i głęboko oczyszcza wrażliwą skórę z problemami dermatologicznymi, takimi jak: odczyny alergiczne, atopowe zapalenia skóry, trądzik, łuszczyca, trądzik różowaty - przygotowując ją do przeprowadzenia koniecznych kuracji. 

Sposób stosowania: Cetaphil EM Do mycia Emulsja micelarna jest idealnym preparatem do mycia i pielęgnacji, można go stosować na dwa sposoby:

  • z wodą - nalać małą ilość preparatu na dłoń i nakładać na skórę delikatnie go wmasowując, a następnie spłukać wodą
  • bez wody - zastosować bezpośrednio na skórę, a następnie delikatnie usunąć wacikiem lub płatkiem bawełnianym

 

Preparat należy stosować rano i wieczorem. Opakowanie wystarcza na 6 - 8 tygodni. Nowoczesny preparat Cetaphil EM Do mycia Emulsja micelarna jest wyjątkowo wygodny w użyciu (również w czasie podróży), całkowicie eliminuje konieczność użycia wody i mydła w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Skóra pozostaje czysta, świeża, bez żadnych podrażnień i jest doskonale przygotowana do aplikacji kremu lub leków. W przypadku skóry zdrowej, CETAPHIL sprawdza się jako doskonała emulsja do codziennego i prawidłowego oczyszczania skóry twarzy, m.in. jako preparat do demakijażu skóry twarzy i okolic oczu.

 

Cetaphil to dermokosmetyki stworzone do specjalistycznej pielęgnacji skóry wymagającej, dostępne w aptekach. Nagrodzone zostały po raz czternasty Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 przez specjalistów dermatologów oraz doceniane przez pacjentów.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar