Kruk/
Banner
HR

2017-03-19

Buty

Lacoste - buty z legendą

Lacoste to marka, której początki związane są z kortem tenisowym. Nowa kolekcja zachwyca nie tylko barwami – metalicznymi kolorami, bielą z drobnymi deseniami, ale też powrotem do znanych modeli. Charakterystyczne fasony, kolory, wykorzystanie materiału znanego z koszulek polo to cechy, które jasno wskazują na rodowód poszczególnych projektów.

 
 
To seria prostych sneakerów o delikatnej cholewce, które w tegorocznej kolekcji uzupełnione zostały o metaliczne kolory. Inspirowany modelami tenisowymi fason, posiada także delikatny branding.
 
 
 
Carnaby EVO Lacoste/Symbiosis
 
Lancelle 6 eye i Lancelle 3 eye Lacoste/Symbiosis
 
 
Kolejne z modeli nawiązujących do historii marki, inspirowany fasonem René. W tegorocznej kolekcji lekki, tenisowy but zyskał metaliczne wykończenie i nawiązujący do sportowych butów typ wiązania.
 
 
 
Lancelle Slip On Lacoste/Symbiosis
 
 
Wsuwane buty slip-on są kolejnymi, które pojawiały się wielokrotnie w kolekcjach Lacoste. Charakterystyczna podeszwa i fason buta nawiązujące do dobrze znanych projektów marki uzupełnione zostały o metaliczne barwy, które wyróżniają ten model.
 
 
 
Straightset Lacoste/Symbiosis
 
 
To model, który wyróżnia się nie tylko sylwetką nawiązującą do butów znanych z tenisowych kortów. Wykorzystana w nim została także charakterystyczną piqué, materiał znany z polo Lacoste.
 
 
 
L.12.12 Lacoste/Symbiosis
 
To jeden z najbardziej rozpoznawalnych modeli, sygnowanych zielonym krokodylem Lacoste. To także kolejny z modeli, w których użyta została tkanina nawiązująca do klasycznych koszulek polo marki.
 
 
Rene Lacoste/Symbiosis
 
 
But ikona, wykonany z canvasu. Nawiązuje do modeli retro między innymi dzięki charakterystycznej dla Lacoste kolorystyce oraz podpisowi na języku.
 

 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar