Konkursy/

2017-05-29

Nowinki

Domowe stylizacje na lato!

Często nasze domowe stylizacje pozostawiają wiele do życzenia. Rozciągnięte dresy, zmechacone swetry, sprane koszulki – to wszystko sprawia że nie tylko nie prezentujemy się atrakcyjnie, ale również negatywnie wpływa na nasze samopoczucie i samoocenę.

 

 

Stylizacja 1

Piżama -DN Nightwear/sklep.dn-nightwear.com, figi – CalvinKlein, dodatki, bluzka -Mosquito/mosquito.pl, bielizna, kosmetyki  i dodatki- TKMAXX. 

 

 

Dbanie o siebie nie sprowadza się tylko do wyjść do pracy, szkoły czy na kawę na mieście. 

Powinnyśmy myśleć o swoim komforcie również, a może przede wszystkim w domu gdzie czujemy się bezpiecznie. Pomogą nam w tym miękkie, naturalne tkaniny: bawełna, leni  jedwab.

Utrzymane w pastelowych odcieniach, miękkie w dotyku ubrania świetnie się komponują z wygodnymi balerinkami, które sprawdzą się kiedy niespodziewanie ktoś nas odwiedzi, albo po prostu jeśli lubimy kapcie. Doskonała alternatywą dla balerinek i kapci są po prostu skarpety – pamiętajcie tylko aby nie przesadzić z grubością – zbliża się lato!

W proponowanych stylizacjach znajdują się najmodniejsze w tym sezonie Wiosna-Lato 2017 pastele, szczególnie blady róż, błękit czy szarości.

 

Stylizacja 2

Szlafrok – DN Nightwear/sklep.dn-nightwear.com,  koszula– Jelonek/jelonek.pl, dodatki, Bielizna, buty, kosmetyki - TKMAXX

Stylizacja 3 

More’Moi/moremoi.com, buty sportowe - Gianmarko/gianmarko.com.pl, spodnie – Sempre, dodatki, bielizna, espadryle – TKMAXX

 

 

Stylizacja 4

Bluzka – Jelonek/jelonek.pl, spodnie – Sempre, bluza Boca/boca.pl, dodatki, buty, kosmetyki – TKMAXX

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar