Strona

2017-05-27

Diety

10 wskazówek na piękne nogi latem!

Lato to dla naszych nóg szczególny czas. Z jednej strony jest to odpoczynek po wielu miesiącach ubierania obcisłych długich spodni, leginsów i rajstop.  Z drugiej strony, zwiewne sukienki i krótkie spodenki odsłaniają wszystkie ich niedoskonałości. Obrzęk, „pajączki”, cellulit…  . Co zrobić, aby dobrze czuć się w swoim ciele i w pełni korzystać z uroków lata? Wyznacznik pięknych nóg jest jeden – muszą być zdrowe!

 

Oprócz regularnej depilacji i pielęgnacji skóry, warto wprowadzić w życie kilka zasad, które przyczynią się do lepszego zdrowia naszych nóg! Wzmagaj swoją aktywność, pamiętaj o prawidłowej postawie ciała podczas siedzenia, pij dużo wody – poznaj proste nawyki, które pomogą Ci cieszyć się zdrowymi nogami latem:

1) Zamiast windy – wybierz schody!

2) Zamień odpoczynek przed telewizorem na relaksujący spacer

3) Jeśli masz możliwość, dojeżdżaj do pracy rowerem a nie samochodem

4) W ciągu dnia pracy znajdź chwilę na masaż łydek, od czasu do czasu wykonuj okrężne ruchy stopą oraz napinaj i rozluźniaj mięśnie nóg

5) Staraj się nie zakładać nogi na nogę

6) Nogi nie lubią gorąca – potraktuj je czasem zimnym strumieniem wody

7) Regularne peelingi i masaże wspomagają prawidłowe krążenie

8) Dieta – odżywiaj się zdrowo, walcz ze zbędnymi kilogramami i pij dużo wody

9) Unikaj butów na wysokich obcasach, nie męcz nóg niewygodnymi butami

10) Odpoczywaj z nogami lekko uniesionymi do góry


 

Nieskończona lekkość nóg!

Suplement diety Maxi 3 Vena wspiera prawidłową pracę układu żylnego. Polecany jest w szczególności osobom odczuwającym ciężkość i zmęczenie nóg, ze skłonnościami do powstawania obrzęków, cellulitu, osobom o cerze naczynkowej oraz osobom, które prowadzą siedzący lub stojący tryb pracy i życia, palą papierosy, nie wykazują aktywności fizycznej, mają nadwagę.

wpływa na krążenie żylne i funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Kwas askorbinowy wspomaga prawidłową produkcję kolagenu, a przez to zapewnia prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Maxi 3 Vena w swoim składzie zawiera także hesperydynę. 

Warto zwrócić uwagę także na suplement diety Maxi 3 Vena Plus która zawiera skład wzbogacony o wąkrotę azjatycką, która wspiera funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a także pomaga utrzymać funkcje poznawcze


 

Zalecane spożycie suplementów diety Maxi 3 Vena i Maxi 3 Vena Plus:

1 kaps. dziennie

Cena: 

Maxi 3 Vena: ok. 19,9 zł za op. 30 kaps./ ok. 30,26 zł za op. 60 kaps. 

Maxi 3 Vena Plus: ok. 22,3 PLN

Dystrybutor: ADAMED Consumer Healthcare S.A. z siedzibą w Pieńkowie 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar