2017-02-14

Buty

Linia Diamond od Primamoda – limitowana kolekcja wyjątkowych butów

Buty najczęściej stanowią jedynie dodatek do całej stylizacji. Jednak w niektórych przypadkach warto zaopatrzyć się w buty, które nie będą jedynie dodatkiem – a elementem najważniejszym. Ta idea przyświecała projektantom Primamoda w tworzeniu kolekcji Diamond.

Kolorowe hafty goszczą ostatnio nie tylko na sukniach i płaszczach – coraz częściej goszczą na innych częściach garderoby takich jak buty. W kolekcji Diamond znajdziecie niepowtarzalne czółenka z wydłużonym noskiem udekorowane haftem w różnokolorowe kwiaty. Wykonane z wysokiej jakości materiału  buty sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie.
 
Kolejnym oryginalnym i jednocześnie bardzo modnym elementem sa kolorowe naszywki. W salonach Primamoda znajdziecie zgrabne i wygodne  szpilki ze skóry lakierowanej udekorowane naszywkami w postaci kolorowych ust oraz serduszek. Urocze dekoracje w połączeniu ze szlachetnym wykonaniem udowadniają, że klasyka nie musi być nudna. Odrobina szaleństwa we wzorach na butach sprawi, że z pewnością poczujesz się wyjątkowo.
 
Podążanie za światowymi  trendami, wyjątkowe detale, idealne wykonanie i szlachetne materiały to znaki rozpoznawcze marki Primamoda. W kolekcji Diamond znajdziesz wszystkie te cechy. Odwiedź salony Primamoda i podziwiaj światowe trendy we włoskim wydaniu.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar