2017-01-26

RECENZJE REDAKCJI

Glinkowy puder - Annabelle Minerals

Znacie produkty Annabelle Minerals prawda? Są naprawdę wspaniałe. Wszystko co do tej pory zagościło w moim domu, jest po prostu świetne. Cienie prowadzą mnie prawie każdego dnia, odważnie przez życie, a ich siła tkwi w tym, że są najlepszej jakości.

 
Tym razem do testowania otrzymałam GLINKOWY PUDER razem z pędzelkiem w typie  FLAT TOP.
 
 
 
 
 
To właśnie dzięki niemu, uzyskujemy wszystkie walory. To właśnie on pomaga nam delikatnie wetrzeć puder w skórę. A co się dzieje dalej?
 
Dalej już sama przyjemność!
 
Puder w połączeniu ze skórą tworzy idealną bazę pod mineralny makijaż.  Ale to nie jedyna zaleta. Glinkowy puder ma za zadanie przedłużać trwałość makijażu i to właśnie wspaniale czyni. Świetnie wpływa również na samą skórę. Odżywia, reguluje wydzielanie sebum, ładnie kryje wszelkiej maści niedoskonałości.
 
Z tym pudrem, stworzycie piękny makijaż, bowiem jest on transparentny i pasuje do wszystkich odcieni podkładów. Dlatego nie ma się co martwić na zapas, że być może WASZ podkład będzie zbyt ciemny lub jasny. Puder glinkowy świetnie się dostosuje, i pomoże Wam stworzyć makijaż na cały Boży dzień.
 
Co ważne, razem z nim osiągniemy piękny MAT!
 
Puder naprawdę łatwo się rozprowadza. Jest niezwykle delikatny, nie zapycha, nie podrażnia, nie uczula. I co ważne – nie zmienia on koloru podkładu.
 
Dlatego nawet się nie zastanawiajcie nad zakupem!
 
Która z nas nie chciałaby się cieszyć pięknym naturalnym makijażem każdego dnia :]
 
Cena za 4g to 49.90zł.
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar