2017-01-25

Buty

Na wieczór – tylko z kolekcją PRIMAMODA!

Karnawał sprzyja klimatowi beztroski i szalonym imprezom do białego rana. PRIMAMODA pozwala Ci znaleźć buty i dodatki, które idealnie sprawdzą się na wieczorne wyjścia pełne tańca i niczym nieskrępowanej zabawy.

Nic nie sprawdza się lepiej niż ponadczasowa czerń – czarne buty i czarna torebka powinny gościć w szafie każdej kobiety – oryginalne aplikacje nadają butom tylko bardziej wieczorowego charakteru, a szlachetne materiały sprawiają, że oprócz świetnej linii buty są komfortowe w noszeniu nawet przez całą noc. Torebka sprawdzi się na wieczór, ale może być używana na co dzień do noszenia ze sobą niezbędnych rzeczy.
 
Klasyczna czerwień to wybór dla tych, którzy lubią wyróżnić się z tłumu. Czerwone szpilki w zestawieniu z czerwoną torebką na złotym łańcuszku zrobią na wszystkich piorunujące wrażenie.
 
 
Początek roku to tez moment, aby zabłysnąć – dlaczego więc nie wybrać złotych albo srebrnych dodatków? Subtelny połysk to znak rozpoznawczy w kolekcji wieczorowej od PRIMAMODA. Złoto i srebro, ciągle obecne w najważniejszych trendach sezonu,  sprawdza się w każdym przypadku – również jeśli chodzi o zabawy karnawałowe.
 
 
               
Kolekcja wieczorowa od PRIMAMODA to buty i dodatki, które będą służyły Ci przez długi czas. Wyjątkowa wygoda połączona z włoskim designem i starannością wykończenia dają ci pewność, że na imprezy karnawałowe zawsze możesz liczyć na markę PRIMAMODA.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar