2017-01-18

RECENZJE REDAKCJI

BELL GEL4D caffe latte. Lakier do paznokci-efekt żelu!

Lakier do paznokci, który ma dać efekt żelu, mega połysk, a do tego ma cudowny kolor i niezwykle przyjemnie kojarzącą się nazwę, od razu wzbudził moje zainteresowanie, czy spełnił również oczekiwania? Zapraszam do przeczytania recenzji.

 

Uwielbiam malować paznokcie, kocham kolory mocne, intensywne, zdobienia, brokaty, taką samą miłością darzę również frencz, kolory stonowane, nude.

Lakier Bell GEL4D caffe latte o nr 03 jest dla mnie takim "nudziakiem"-paznokciowym ideałem na każdą okazję. Wygląda bezpiecznie, nie rzuca się w oczy co czyni go doskonałą propozycją dla pań, które z racji wykonywanego zawodu, nie mogą używać lakierów o intensywnych kolorach, ale jednocześnie widać, że jest coś na paznokciach.

 

Szeroki pędzelek pozwala na szybszą aplikację na powierzchni paznokcia, produkt dobrze się rozprowadza nie robi smug, dość szyko wysycha, pozostawiając faktycznie taflę połysku niczym żelowe paznokcie.

 

Uwaga! Nałożyłam tylko jedną cienką warstwę. Utrzymał mi się 5, 6 dni, więc super wynik. Myślę, że gdybym pokryła płytkę dwa razy, kolor byłby troszkę bardziej intensywny, jednakże i taki bardzo mi się spodobał. Jestem z niego zadowolona i polecam wypróbować, szczególnie, że bardzo się podoba i wielokrotnie ktoś mnie pytał, jaki lakier mam na paznokciach.

 

 

 

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar