2016-11-18

RECENZJE REDAKCJI

Maska Hialuronowa L`biotica na tkaninie - nawilża i uelastycznia

Osobiście kocham maseczki do twarzy na tkaninie od kiedy poznałam te azjatyckie. Na nasze szczęście i u nas stacjonarnie znajdziemy takie maseczki, a zatem jeśli są osoby, które nie preferują kremowych masek, które chcąc nie chcąc trzeba z twarzy zmywać, taki świetnie nasączony płat ze składnikami aktywnymi sprawdzi się idealnie. Oczywiście nie będę ukrywać, iż azjatyckie maseczki tego typu są o niebo lepsze niż nasze dostępne w Polsce, ale jak nie ma tego, co się chce mieć, to trzeba stosować zamienniki, które wcale nie są takie złe. 

 

Maseczkę znajdziemy w srebrnej folii, gdzie po wyciągnięciu jej, czujemy jak składniki aktywne spływają wręcz po naszych dłoniach, a zatem warto nie tylko oczyścić skórę twarzy i położyć maseczkę i pozostawić ją na określony czas, ale i pozostałości wklepać w oczyszczoną skórę szyi i dekoltu, bo po co marnować kosmetyk, który znajdziemy na tkaninie jak i w folii. Srebrne opakowanie znajdziemy w kartonowym opakowaniu, który z każdej strony zawiera informacje w języku polskim, które zaspokoją nawet tych najbardziej ciekawskich:).
 
Maseczka z tkaniny jest na tyle fajna, że nie tylko drobne twarze będą zadowolone z wielkości maseczki. 
 
Maseczka wystarcza na jednokrotne zastosowanie, a zatem efekty powinny być widoczne od razu, ale czy są?
Z pewnością maseczka po 20 minutach na twarzy sprawiła, że skóra stała się bardziej gładka, miękka i nawilżona, aczkolwiek nie były to efekty mega WOW! Po prostu od tak sobie maseczka nawilżyła skórę twarzy, ale nie zaskoczyła mnie niczym szczególnym na tyle, abym zaraz miała biec do sklepu po kolejne opakowanie maseczki do twarzy. 
 
 
 
Zaraz po nałożeniu maski na twarz czujemy delikatny chłód po czym maseczka, a raczej tkanina dostosowuje się do naszej temperatury ciała. 
 
Podsumowując: nie jest to zła maska, ale nie jest na tyle fajna i atrakcyjna, abym miała ją kupować często i gęsto bo efekty są po prostu normalne/zwykłe bez szału. Ja jednak od maseczek oczekuję większego efektu:*.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar