2016-11-18

RECENZJE REDAKCJI

Płyn micelarny Marion

No i dobrnęliśmy do ostatniej recenzji kosmetyków z paczki od Udziewczyn.pl. Na sam koniec zostawiłam mój totalny must have z całej paczki, którego już mam drugie opakowanie, bo to z paczuszki calutkie zużyłam, a mowa tutaj o płynie micelarnym z firmy Marion.

 

MOJA OPINIA: Od samego początku zakochałam się w tym płynie, idealnie zmywa makijaż, pięknie pachnie, nie podrażnia skóry/oczu, a co najważniejsze wystarcza na bardzo długo przy codziennym użyciu. Mój miałam prawie 7-8 miesięcy i kolejny zamówiłam sobie dopiero na początku października. Jestem już pewna, że temu płynowi pozostanę wierna na długie lata. Wspomnę także, że zmywa nawet wodoodporny makijaż!
 
PODSUMOWANIE: Biegnijcie do drogerii i kupujcie! Nie pożałujecie. Ja osobiście nie jestem fanką mleczek do demakijażu, dlatego płyn micelarny idealnie się u mnie sprawdził, a co najważniejsze jest w dosyć korzystnej cenie. Każdy może sobie na niego pozwolić i na pewno będzie zadowolony z działania.
 
CENA NA INTERNECIE: 6,28 zł
OCENA: 10/10
 
Tekst i zdjęcia:
Gabriela Hołod

Komentarze (3)

Babi (2017-01-11 11:31:38)
..
Także polecam ten płyn ,delikatny dla skóry, dobrze zmywa i jest w dobrej cenie.
Wiktoria (2016-12-16 11:43:53)
ok..
Także polecam, delikatny i dobrze zmywa. Nie uczula i nie podrażnia. Polecam
Kalina (2016-11-22 12:03:29)
ok
Rzeczywiście płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem każdego makijażu, stosuje tylko ten i jestem mega zadowolona. Także polecam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar