2016-11-16

RECENZJE REDAKCJI

Ingrid róż do policzków satin touch INGRID HD BEAUTY INNOVATION

Aksamitny róż  do policzków Satin Touch HD Beauty Innovation INGRID doskonale podkreśla kości policzkowe i ożywia koloryt cery. Zawarte w kosmetyku pigmenty współgrają ze światłem, dopasowując intensywność koloru. Unikalna formuła soft complex sprawia, że róż jest jedwabiście miękki, przez co doskonale się aplikuje, nie pozostawiając plam i smug. Produkt doskonale podkreśla i dopełnia makijaż, nadając twarzy naturalny blask.

 

MOJA OPINIA:
W okrągłym, solidnie wykonanym opakowaniu znajduje się 3,5 g różu. Plus za przezroczyste wieczko, przez które widać rzeczywisty odcień produktu. Na odwrocie znajdują się najważniejsze informacje- m.in. datę przydatności, opis czy kolorek. W mojej kosmetyczce pojawiła się wersja oznaczona numerem 12.
 
Zanim go pierwszy raz użyłam, myślałam, że jest ciemny, ale nic bardziej mylnego. Odcień jest rewelacyjny- delikatna brzoskwinia wpadająca w malinkę.Róż nie pyli podczas aplikacji i świetnie się aplikuje. Ładnie podkreśla kości policzkowe i rozświetla tą część twarzy. Z trwałością także jest super. Na mojej mieszanej cerze nie wszystkie bronzery czy róże wytrzymują pod naciskiem sebum. Jednak Satin Touch od marki Ingrid radzi sobie wyśmienicie przez 8-10 godzin. Jest to nie lada wyczyn, ponieważ wiele tego typu kosmetyków nie dawało rady już po 2-3 godzinach. Makijaż z pomocą tego różu wygląda niezwykle naturalnie i kobieco.
 
 
 
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar