2016-11-14

RECENZJE REDAKCJI

Delia, Glamour Mascara (Tusz do rzęs 2 w 1)

Tusz o konsystencji kremu wydłuża rzęsy oraz zwiększa ich objętość poprzez perfekcyjne rozdzielenie każdej z nich. Szczoteczka zapewnia równomierne rozprowadzenie tuszu juz za pierwszym razem. Tusz nie rozmazuje się i nie tworzy grudek. Utrzymuje się w doskonałym stanie wiele godzin. 

 
MOJA OPINIA:
Jest to kolejny kosmetyk od marki Delia, który bardzo polubiłam. Niewątpliwie największą zaletą tej mascary jest świetnie wyprofilowana szczoteczka z włosiem, które rewelacyjnie rozdziela wszystkie, nawet pojedyncze i malutkie rzęsy. Długość szczoteczki jest idealna, aby pokryć tuszem całe rzęsy za jednym pociągnięciem.
 
Jej precyzyjność także plusuje. Podczas testowania nie zauważyłam efektu sklejania rzęs, więc jest to dla mnie ogromny plus. Nie lubię, kiedy moje rzęsy wyglądają jak jedna wielka czarna maź. Podczas aplikacji mascary od marki Delia nie miałam tego problemu ani razu. Wersja Glamour oprócz zwiększenia objętości rzęs, dodaje nam efektu wydłużenia, co oczywiście potwierdziłam na swoich rzęsach. Tusz jest bardzo dobrej jakości oraz w atrakcyjnej cenie. 
 
 
Serdecznie polecam go wypróbować, ponieważ jest to bardzo, ale to bardzo dobra alternatywa dla tuszy z wysokiej półki. Dla mnie jest rewelacyjny i cieszę się, że mogłam go przetestować.
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar