2016-11-04

RECENZJE REDAKCJI

INGRID puder sypki bambusowy transparentny

Profesjonalny, sypki puder bambusowy Ingrid idealnie wygładza skórę, gwarantując wysoki  stopień jej zmatowienia. Zawarte w składzie proteiny jedwabiu nawilżają i wygładzają skórę, optycznie zmiękczają rysy twarzy oraz zmniejszają widoczność zmarszczek. Puder gwarantuje wykończenie makijażu, bez bielenia skóry.Produkt przeznaczony do każdego typu cery, szczególnie wrażliwej, mieszanej i przetłuszczającej się. 

 

 
MOJA OPINIA:
W plastikowym słoiczku z wieczkiem kryje się 10 g produktu. Przeźroczyste opakowanie pokazuje nam, na jakim etapie zużycia jesteśmy:). Przy pierwszym odkręceniu nakrętki naszym oczom ukazuje się puszek z logo marki Ingrid, który w późniejszym czasie oprócz roli aplikatora, chroni nam zawartość przed niechcianym wysypaniem. Sam puder jest rewelacyjnie zmielony o białym kolorze. Jednak przy kontakcie ze skórą staje się niewidoczny, pozostawia jedynie przyjemny zapach na jej powierzchni. Jest to kosmetyk bardzo wydajny. Wystarczy odrobina, by cera na długo była matowa i jednocześnie bardzo naturalnie wyglądająca.
 
 
 
 
Serdecznie dziękuję portalowi udziewczyn.pl za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanych cudeniek. Niedługo kolejne recenzje :)
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar