Konkursy/

2016-10-25

Kolekcje ubrań

Nowa kolekcja Gosia Strojek AW 16/17 "GREEN LEAVES"

Kolekcja "Green leaves" na sezon AW 2016/17 to ukłon w stronę niedocenionej przez nas natury. "Back to the nature" - zachęca projektantka.

 

Kolorystyka kolekcji jest inspirowana barwami otaczających nas krajobrazów. Znajdziemy w niej wszystkie odcienie zieleni, granat, burgund, ziemiste beże i ponadczasową czerń.
 
Konstrukcje kreacji wieczorowych linii GS Gosi Strojek - poprzez warstwowość - nawiązują do budowy liścia. 
 
Linia STR Gosi Strojek to z kolei przede wszystkim proste formy i wygodna w użytkowaniu dzianina. 
 
Cała kolekcja jest szyta w limitowanych ilościach z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów takich jak: wełna, jedwab naturalny, ręcznie pikowany ortalion i skóra naturalna. 
 
 
 
O marce:
Gosia Strojek to utalentowana projektantka, rdzenna warszawianka. Moda to jej pasja, życie i źródło inspiracji. Wszystkie kreacje tworzone przez Gosię Strojek są dynamiczne, odważne i bezkompromisowe. Projektantka, w wyjątkowy sposób, łączy ze sobą prostotę i elegancję, ale też nie boi się wyznaczać odważnych kierunków w modzie. Motywem przewodnim jej twórczości jest umiejętne łączenie funkcjonalności z ekstrawagancją. Doskonałemu krawiectwu towarzyszy przy tym dbałość o dobór najlepszej jakości materiałów.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar