2016-10-18

RECENZJE REDAKCJI

POLSKA RÓŻA-SOK Z RÓŻY=TWOJE ZDROWIE 100% naturalny, owocowa witamina C

Róża kojarzy mi się z przepięknym, cudownie pachnącym kwiatem, marmoladą w pączkach i kosmetykami. Nigdy jeszcze nie miałam okazji posmakować róży w formie soku, więc tym bardziej byłam podekscytowana faktem,że w końcu będę miała ku temu okazję, bo w końcu trzeba było znaleźć odpowiedź na pytanie: "jak smakuje róża?". 
 
 
 
Mając do dyspozycji BOX 3L soku, do testu zaprosiłam moją rodzinę: synusia (prawie 3-latka), męża oraz seniorów.
 
 
 
By nie zapomnieć pierwszego wrażenia, od razu zapisałam moje spostrzeżenia, z którymi się teraz z wami podzielę:
 
zapach-trochę przypomniał mi świeżo wyciśnięty sok z marchwi
smak-kwaskowaty niczym sok z cytryny, później wyczuwa się naturalną słodycz i lekką gorycz 
konsystencja-lejąca, rzadka
kolor-pomarańczowy
 
Pozostali "testerzy" również mieli podobne odczucia organoleptyczne  
 
 
 
Nic jednak nie jest tak wiarygodne, jak test produktu przeprowadzony przez dziecko-zawsze powie i pokaże prawdę. Zapraszam do obejrzenia filmiku, z małym testerem w roli głównej i oczywiście gwiazdą artykułu-sokiem z róży 100%.
 
 
 
youtu.be/mhY2IQe3e0g
 
 
 
Synuś określił soczek swoją skalą oceniania, czyli-ostry, mając na myśli to, że sok jest kwaskowaty bo tak nazywa "kwaśne produkty", które z resztą lubi (potrafi lizać cytrynę i nie zawsze się skrzywi czując jej smak). Na tej podstawie stwierdzam, że przeważającym smakiem jest właśnie kwaśny, gdyż wybija się na prowadzenie, później przechodzimy przez słodycz, aż do delikatnej goryczki, która absolutnie nie przeszkadza, wprost przeciwnie-kombinacja tych smaków czyni sok niezwykle oryginalnym i nasze kubki smakowe mogą poczuć pełną satysfakcję.
 
W mojej ocenie sok mu posmakował bo przez następne dni, chętnie z mamą wypijał po szklance dziennie.Kto ma do czynienia z dzieckiem w takim wieku, ten wie, że gdyby mu coś nie smakowało, lub gdyby czegoś nie chciał, to nie ma opcji by go do czegokolwiek namówić. 
 
 
Jeśli chodzi o opakowanie,to sok znajduje się w boxie o pojemności 3l i jak widać na powyższym filmie posiada kranik, który ułatwia dozowanie soku, nalewanie do szklaneczek. Sok bardzo ładnie się opróżnia z opakowania, nic nie zostaje. Fajna opcja dla całej rodziny do wspólnego spożywania. 
 
Ważne, że jest to produkt 100%, bez konserwantów, barwników i Polski z ekologcznych plantacji,więc kupując go płacimy za jakość i za zdrowie, które jest bezcenne. 
Natura daje nam w prezencie coś zarówno dla zdrowia, urody, ale również zmysłów.
 
 
Przyjemnie było się dzielić z bliskimi tym, co zdrowe i smaczne :)
 
 
Powyżej skupiłam się głównie na recenzji samego produktu, poniżej wklejam skan ze strony producenta, gdzie można przeczytać opis oraz dlaczego warto pić sok z róży. 
 
 
 
 
Sok można kupić tutaj: polskarozasklep.pl/produkt/100-sok-roza-box-3l/
 
 
 
 
 
 
 
Wkrótce recenzje innych "różanych smakołyków" ;)
 
 
 
 
Dużo zdrówka Kochani!
 
 
 
 
 
 
 
Przeczytaj także:
Openbox Polska Róża-www.udziewczyn.pl/Artykul/19170/OPENBOX-POLSKA-R%C3%93%C5%BBA  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Test, zdjęcia, film:
NekropolisQueen
 
 
 
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar