2016-10-05

RECENZJE REDAKCJI

Hybrydy z lakierem CLARESA nr 205

Kochane dziewczyny, dzisiaj pokażę Wam lakier CLARESA nr 205. Kolejny lakier z tej serii, którego koloru nie odgadniecie. Niby ma to być ciemny brąz, ale jak widzicie na zdjęciach w świetle słonecznym prezentuje się jak ciemny granat/czerń? No zależy od „oczu” ;)

Lakiery hybrydowe… Kto nigdy nie miał z nimi do czynienia, nie może powiedzieć czy są dobre czy też nie, w każdym razie ja jestem z tych lakierów bardzo zadowolona i chociaż obydwa kolory są zdradliwe.  Bo wyglądają zupełnie inaczej na paznokciach niż w opakowaniu ale i tak  bardzo je polubiłam. I podkreślam że gdyby nie portal udziewczyn.pl nigdy nie miałabym zapewne z nimi do czynienia. A to byłaby wielka szkoda.
 
Pamiętajcie że hybrydy w przeciwieństwie do zwykłych lakierów są odporne na różnego rodzaju zadrapania czy też inne szkodliwe czynniki wpływające na nasze paznokcie. A zaoszczędzenie czasu dzięki hybrydom i jest bezcenne. 
 
Pomimo tego że długo musimy malować i tworzyć na pazurkach ponieważ samo trzymanie paznokci w lampie UV to około dwóch minut a policzyć osobie razy 10 paznokci oczywiście robimy to 3 razy wynik same znacie :] Ale mimo to możemy cieszyć się długim i trwałym mani przez długi okres czasu. Możemy miyć,sprzątać, prać, prasować, bez znaczenia co wykonujemy paznokcie będą  w nienaruszonym stanie.  No oczywiście chyba że traficie na jakiejś słabej jakości lakiery hybrydowe to za nie już nie biorę odpowiedzialności. Polecam to co sama używam i tylko to co faktycznie się sprawdza.
 
Pozdrawia Zebra z natural nails :]
 
 
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar