2016-09-27

Dodatki

Nowa kolekcja jesień-zima marki antbag by ania

Torebki dostępne są zarówno w klasycznych, stonowanych odcieniach oraz w bardziej odważnych i niekonwencjonalnych. W nowej kolekcji antbags znajdziemy również torebki w drobne geometryczne wzory. Na specjalną uwagę zasługują fantastyczne modele torebek w tęczowe motyle. 

 

                      
Każda torebka wykonana jest tradycyjną metodą „hand-made” z najlepszej, jakości naturalnej skóry tak, aby sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Rozpoznawalnym znakiem antbags by ania są tłoczone wzory imitujące skórę węża oraz krokodyla. Nadaje to luksusowego, drapieżnego charakteru. Marka antbags mistrzowsko balansuje między klasyką, a odważną nowoczesnością, dlatego ich produkty są rozpoznawalne przez klientki i zyskują coraz to szersze grono wielbicieli.
 
Torebki na ramię w stonowanych kolorach, idealnie będą uzupełniać codzienny look. Praktyczny i pojemny model Vespa sprawi, że będziemy przygotowane na każdą sytuację.  Kopertówki oraz niewielkie saszetki, wspaniale sprawdzą się na wieczorne wyjście i na specjalne okazje. Umiejętnie dobrane nadadzą nowej, jakości luźnej sportowej stylizacji.
Jesienią możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w luksusowym wydaniu.  Niepowtarzalne wzornictwo, nadaje torebkom niezwykle oryginalny charakter i nie można przejść obok nich obojętnie. A idealna torebka to absolutnie must-have każdej szafy. 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2016-09-27 23:27:26)
Torebka w motyle <3
W motyle cudowna
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar