Diky

2016-08-29

Buty

Limitowana edycja Rose Gold

 Na sezon jesień/zima 2016 New Balance prezentuje wyjatkowa kolekcję modeli WLZANT i WL574, które tworza damska linie Rose Gold. Dedykowane kobietom, które kochają wygode oraz styl. 

 
 
New Balance 
 
New Balance to amerykańska i jednocześnie najstarsza marka sportowa na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy. Cechą charakterystyczną obuwia New Balance, wyróżniającą je spośród produktów oferowanych przez inne marki, jest różnorodność jego profili oraz szerokości. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego stylu retro w rzeczach lifestyle. 
 
Przestrzeń projektowanych oryginalnych salonów New Balance, których pojawia się coraz więcej w największych miastach Polski, podzielona jest na dwie charakterystyczne części: classic z rozbudowanym miejscem na obuwie i odzież streetową, na końcu którego zawsze znajduje się Vip Space, jest to sekcja na ikony rodem z fabryk New Balance z Anglii oraz USA. Modele te szyte są ręcznie z najwyższej jakości materiałów z limitowanych edycji. Natomiast po drugie stronie znajdziemy ściankę  performance na produkty biegowe z wysoce zaawansowanymi technologiami.
Wszystkie te czynniki powodują, że New Balance w ostatnich latach staje się najbardziej pożądaną modową marką w przestrzeni miejskiego, niezależnego stylu.
 

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2016-08-29 15:23:35)
NB
Przepiękny ten Rose Gold, super byłoby, jakby jeszcze te dwa modele z dwóch pierwszych zdjęć miały literkę "N" również w tym złotym kolorze.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar