Diky

2016-08-25

RECENZJE REDAKCJI

Luksusowa emulsja do obuwia czyli recenzja obuwnicza

Kocham buty! Z pewnością nie tylko ja jedna, ale naprawdę mogę mieć ich tyle w szafie, że wypadają one z niej jak sterta niepoukładanych ubrań, które również piętrzą mi się w szafie. Jednakże największym problemem jest to, że mając tyle butów dalej nie wiem, które nosić, a jak się już jakiś uczepię to chodzę w nich i chodzę jakbym wcale nie miała innych, a to przecież nie prawda. Nawet znajome wiedzą, że gdy zamawiają buty przez internet i nie trafią z rozmiarem, a na moich stópkach okażą się dobre to puk, puk Magda nie chcesz zobaczyć butów?? 

Aczkolwiek dziś nie ma być o butach, a o "kosmetyku", który będzie je konserwował bo przecież to piękne buty zaprowadzą w nas piękne miejsca, a nie jakieś pobrudzone, czy obgryzione pantofle;D 
 
 
 
W co zainwestować, aby zadbać o zamknięte buty? O ich powierzchnię, strukturę? Aby żadna krzywda ich nie spotkała, gdy chodzimy po ulicy np. w deszczu? Warto od czasu do czasu na buty nałożyć "luksusową emulsję", która sprawi, że nasze buty będą pięknie lśnić, a dodatkowo będą bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. W moje łapki wpadła emulsja bezbarwna i też ową polecam, dlaczego? Za każdym razem kupując buty kupuję jakoś emulsję i mam ich prawie tyle samo, co butów bo każda ma służyć do czegoś innego, no ale kochane, czy mi za każdym razem chce się czytać, czy ta była do zamszu, a ta do czarnych butów, a ta do jeszcze innych? No nie! A zatem najlepszym rozwiązaniem jest ta jedna, uniwersalna i porządna. 
 
I takim specjalnym i świetnym gościem jest bezbarwna pasta emulsyjna, którą nie tylko stosowałam do butów ze skóry, ale i skóropodobnych, do których również była doskonala. 
 
 
 
Po zastosowaniu takiej przeźroczystej pasty buty odzyskują swój dawny wigor i wyglądają jak nowe! Błyszczą z każdej strony, czy to buty czarne, czy brązowe czy beżowe! Pasta ściera kurz i sprawia, że zarysowania są wygładzone i mniej rzucają się w oczy. Dodatkowo buciki są bardziej odporne na deszcz, a zatem mogę swobodnie w nich latać w porze deszczowej bez obawy, że coś złego się z nimi stanie bo jakoś specjalnie się nie niszczą; oczywiście w kałużach się nie kąpię...
 
Podsumowując: ładne i piękne buty to buty zadbane w odpowiedni sposób:)!
 
I tak o to w dniu dzisiejszym stałam się ekspertem obuwniczym, dzięki portalowi udziewczyn.pl.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar