Diky

2016-08-20

RECENZJE REDAKCJI

Nocny koncentrat Body Diet 24 z kofeiną Soraya

Opis produktu:  

Nocny koncentrat Body Diet 24 z kofeiną dla kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji ciała do  stosowania przed snem. Polecany dla kobiet, które chcą wysmuklić sylwetkę i znacząco  poprawić elastyczność skóry. Intensywną aktywność wyszczuplającą, zapewnia formuła  oparta na skoncentrowanej kofeinie i kosmetycznej liposukcji. Wykorzystuje ona składniki  aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu  24 godzin na dobę, w każdej sytuacji. 
 
 
 
 
Fat burner (keton malinowy)– aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas  spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz  non­stop. 
 
Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając  wzrostowi ich liczebności. 
 
Dieta komórkowa – blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu  ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku. 
 
Skoncentrowana kofeina ­ przyspiesza przemianę materii, pobudza krążenie krwi, stymuluje  drenaż limfatyczny, dzięki temu intensyfikuje procesy spalania tkanki tłuszczowej. 
 
Potwierdzone efekty regularnej kuracji: poprawa nawilżenia skóry 100%, poprawa  elastyczności skóry 85%, poprawa jędrności i sprężystości skóry 75% 
 
Cena: ok. 20zł/200ml 
 
Zalety: 
  • ­ świetnie nawilża 
  • ­ szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej skóry 
  • ­ odczuwa się przyjemny efekt chłodzenia 
  • ­ ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się nierówności, np. cellulitu 
  • ­ nie podrażnia skóry 
  • ­ jest wydajny 

 

Ogólna opinia: 
Wcześniej myślałam, że nie potrzebuję tego typu profuktów. Teraz wiem, że się myliłam. Nie  wiem, jakie efekty przynosi ten krem, jeśli chodzi o odchudzanie, ponieważ nie mam  problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jednak w okresie dojrzewania pojawił się u mnie cellulit. (Nie wiem dlaczego, ponieważ zawsze byłam szczupła.) Ten produkt przede  wszystkim pomógł mi się go pozbyć. Myślę, że warto wypróbować nocny koncentrat, jeśli  macie problem z elastycznocią i nierównościami na skórze. 
 
Ocena: 9/10 
 
Tekst i zdjęcia:
Design Chanel
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar