Diky

2016-08-16

Buty

Teva prezentuje nową kolekcję na Jesień 2016

Wyjątkowość kolekcji Tevy na Jesień 2016 tkwi w modelach, które zdadzą egzamin przy pogodzie towarzyszącej każdej z czterech pór roku. Całoroczne obuwie, które jest na tyle lekkie i przewiewne, że sprawdzi się na górskim szlaku w środku lata, wzbogacone o wodoodporność i odpowiednią izolację, stawiające wyzwanie jesiennym deszczom i zimowym temperaturom.  Oferta jesienna to również klasyczne sandały Tevy, będące nieodzownym elementem uzupełniającym każdą kolekcję marki. 

Zarówno modele damskie, jak i męskie  zostały wykonane z klasycznych materiałów z nowoczesnymi akcentami. Siłą kolekcji jest jej różnorodność,  będąca odpowiedzią na potrzeby klientów. W jesiennej ofercie Tevy wciąż obecny jest duch przygody, a modele wchodzące w jej skład pozwalają na podkreślenie indywidualnego, unikalnego stylu. 
 
Lorie Poiter, dyrektor projektowy Teva  podkreśla zmiany jakie zachodzą w stylu marki: „Nasi klienci wciąż się rozwijają i ich oczekiwania są coraz większe. Dlatego kluczowe dla nas, jako marki, jest dotrzymywanie im kroku. Jesteśmy w samym środku kulturowej zmiany.  Nigdy wcześniej, tak wiele osób nie podejmowało się tylu outdoorowych aktywności, zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych.  Krótkie wycieczki, wypady z plecakiem za miasto, weekendy na łonie natury- stworzyliśmy szeroką gamę obuwia , które odzwierciedla  nowy styl życia naszych klientów.  Dostosowane  do potrzeb, podkreślające osobowość każdego, kto w życiu poszukuje przygód i podąża własną ścieżką.”
 
Od modnych botków, obuwia terenowego i  udoskonalonych sandałów - cała kolekcja Tevy zaskakuje różnorodnością.  W skład kolekcji wchodzą:
 
 
Arrowood
Najnowszy model, stylowego obuwia Tevy. Dostępny w trzech wariantach dla kobiet i mężczyzn: Mid Lux, Low Lux oraz Mesh/Leather. Wszystkie modele z linii Arrowood zostały wzbogacone wodoodpornymi wykończeniami ze skóry naturalnej. 
 
Originals
Ikoniczny styl sandałów Tevy został wzbogacony w kolekcji damskiej skórą naturalną, połyskliwymi metalicznymi barwami i kolorowymi taśmami ombre. Kolekcja męska została odmieniona poprzez wprowadzenie do projektu lakierowanej skóry, dającej intrygujący styl. Energetyczne barwy zostały połączone z bogatymi tonami, dając różnorodną, nowoczesną ofertę.  
 
Linia Original Universal Slide została rozszerzona o nowe barwy i wzory, podkreślające swobodny charakter modelu. 
 
Sandały damskie z linii Flatform w  nowej odsłonie zaskakują bogactwem kolorów, przykuwającymi wzrok metalizowanymi paskami i zwierzęcymi wzorami. Dzięki nowemu stylowi, linia Flatform stała się idealną propozycją zarówno na dni, jak i wieczory. Dzięki połączeniu komfortu i nieszablonowych jest niezbędnym uzupełnieniem nowoczesnej, kobiecej garderoby.
 

 
 
 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar