Diky

2016-07-16

RECENZJE REDAKCJI

Serum do rąk i paznokci

 Czyżby faktycznie kuracja odmładzająca skórę dłoni?:P???

 
Markę "cztery pory roku" znam od maleńkiego! Moje pierwsze zakupy kosmetyczne właśnie kojarzą się z tą marką bo moja mama zawsze kupowała od nich balsamy do ciała (a właśnie będę musiała w jakiś zainwestować bo już wiele lat ich nie miałam); kremy, czy sera do dłoni tej marki nie są mi obce bo już jakiś czas temu miałam okazję je poznać. Jak się spisały? Dobrze, a zatem i o działanie tego serum do dłoni się nie martwiłam z tym, że nie nazwałabym tego kosmetyku serum, a zwykłym kremem do dłoni.
 
Dlaczego nie serum? Jak dla mnie działanie serum musi być bardziej skoncentrowane, a działanie tego kosmetyku jest bardziej porównywalne do dobrego kremu niż wyśmienitego i błyskawicznie działającego serum.
 
 
 
 
Serum do rąk spodobało mi się już od samego początku ze względu na bardzo fajne i oryginalne opakowanie ponieważ jest to malutka tubka z dozownikiem, dzięki któremu możemy dozować odpowiednią ilość kosmetyku na dłonie tj. ilość kremu, która nas zadowala i odpowiada. Szata graficzna jest prosta i bardzo czytelna bez żadnych ozdobień, dodatkowo z tyłu znajdziemy krótką informację o kosmetyku, który aktualnie będziemy stosować.  
 
Konsystencja kremu jest bardzo delikatna i kremowa. Bardzo szybko, a wręcz błyskawicznie, wchłania się w skórę dłoni nie pozostawiając na nich tłustego filmu, czy uczucia lepkości. Jeśli chodzi o wchłanianie serum do dłoni warto podkreślić, że nawet, gdy nam się za dużo serum nałoży to nie ma problemu z jego wchłonięciem bo i tak szybko to zrobi bez względu na ilość zaaplikowaną na skórę.  
 
 
Zapach kremu jest specyficzny, nie śmierdzący, aczkolwiek człowiek z zamkniętymi oczami zorientuję się, że to właśnie produkt przeznaczony do dłoni; tak samo jak z kremami do stóp, zazwyczaj wszystkie tak samo pachną o ile nie mają jakiś specjalnych dodatków zapachowych.  
 
 
Działanie kremu jest dobre bo bardzo dobrze nawilża skórę dłoni, wygładza je oraz uelastycznia skórę. Dba o przesuszone skórki wokół paznokci, ale jeśli chodzi o działanie odmładzające to hmm nie ma żadnego:)! Czytając efekty działania serum nie ma co się przyczepić, aczkolwiek są to efekty, które zauważymy po każdym kremie do dłoni, a więc żadne zachwyty ochy i achy nie nastąpią po stosowaniu. 
 
Jeśli chodzi o przebarwienia to na całe szczęście na moich dłoniach ich nie ma, a więc w tym temacie się nie wypowiem, aczkolwiek może inne Panie mają ku temu okazję?
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
 
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar