Diky

2016-07-16

RECENZJE REDAKCJI

Dwa małe flakoniki ... Podwójna siła

Nie spodziewałam się że będę mogła tak lekko wypowiedzieć się na temat tych dwóch pachnących flakoników, które otrzymałam od PERFUMERIANIEBIESKA.PL. Może najpierw opowiem wam kilka słów o wodzie toaletowej Heidi Klum Shine.

 
 
 
Już po odkręceniu flakonika zapach unosi się w powietrzu i otula wszystko dookoła. Dobrze napisał producent iż zapach Heidi Klum Shine jest jak tchnienie ciepłego letniego wiatru. Dokładnie tak właśnie jest. I choć w tym momencie lato jest nijakie to Ja kiedy otulam  się tym pięknym zapachem czuję się jakbym była w Miami. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi… Plaża, mocne słonko, szum fal, zimny schłodzony drink to wszystko zamknięte jest w tej małej 150 ml buteleczce.
 
Zapach naprawdę jest bogaty a orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa otula całe ciało i wszystkie zmysły! Zapach jest świeży i utrzymuje się naprawdę długo, Ja czuję go na sobie cały Boży dzień i jestem nim naprawdę zafascynowana.  Cudowny zapach długotrwały. 
 
 
Jeżeli jesteście ciekawe jak pachnie na żywo możecie go zamówić w PERFUMERIANIEBIESKA.PL. W tym momencie cena została obniżona z 25 zł na 19,95zł. Nawet się nie zastanawiajcie jeżeli chcecie poczuć tchnienie gorącego lata, to ten zapach jest właśnie dla was. I Ja z nim będę kojarzyła cudowne wakacje.
 
Pomoże przypomnieć cudowne chwile podczas gorącego lata. Utrwali wszystko co powinno we mnie trwać i trwać.
 
 
 
 
Piramida zapachu Heidi Klum Shine
nuta głowy: mandarynka, gruszka, czerwony pieprz
nuta serca: konwalia, mimoza, słonecznik
nuta bazy: piżmo, bób Tonka, wanilia
_____________________________
 
A teraz kilka słów odnośnie zapachu Heidi Klum SummerShine. Ten zapach unosi mnie ponad chmury. Powoduje że odpływam w siną dal. Sprawia, że  całym ciałem przenoszę się w egzotyczne miejsca. Otula mnie tajemnica i odrobina magii. Zapach jest równie trwały jak Heidi Klum Shine nie przytłacza i nie powoduje zawrotów głowy. A może troszkę powoduje skoro Zebra  otulając się tym zapachem przenosi się w egzotyczne miejsca…?  Ale kochane jakie to przyjemne uczucie to wie  tylko ten kto zna ten zapach.
 
 
 
 
 
Summer Shine pod koniec dnia, da się wyczuć jako nuta elegancji i kobiecości. Bije z niego siła, siła kobiety wiedzącej czego chce od życia.
 
Za ten flakonik również zapłacicie nie 25 zł  a 19,95zł. :] - ZOBACZ
 
 
Piramida zapachu Heidi Klum Summer Shine
nuta głowy: cytryna, bergamotka, pomarańcza
nuta serca: słonecznik, gruszka, marakuja, heliotrop
nuta bazy: drzewo sandałowe, irys, piżmo
  
 
Bardzo dziękuję PERFUMERIANIEBIESKA.PL za możliwość otulania się cudownymi zapachami, a wszystkim czytającym polecam zakupy w tej perfumerii ponieważ wybór jest naprawdę ogromny. A ceny nie są przytłaczające. 
 
 
 
 
 
____________________
Zapraszam
www.zebratestuje.blogspot.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar