Diky

2016-07-14

RECENZJE REDAKCJI

Błyszczyk "SWEET & WET" - wizerunek "polakierowanych ust"

 

Zapewnia efekt lustrzanego blasku.

Lekka formuła nie skleja warg.
 
Występuje w 10 lśniących, półtransparentnych kolorach, od delikatnego beżu po cukierkowy róż.
 
Super lekka formuła błyszczyka oraz zawarty w nim naturalny Kompleks Pielęgnacyjny, bogaty w substancje odżywcze i regenerujące, zapewniają uczucie lekkości i nawilżenia. Usta stają się miękkie, satynowo gładkie i lśnią niczym tafla wody.
 
Apetyczny, truskawkowy zapach przywodzi na myśl lato i dodatkowo uprzyjemnia aplikację kosmetyku.
 
 
MOJA OPINIA:
W klasycznym dla błyszczyków opakowaniu znajduje się 5,5 ml kosmetyku. Aplikator jest bardzo wygodny w użyciu i świetnie się nim operuje. Konsystencja jest gęsta i dobrze sunie po ustach. Po jej zastosowaniu usta są miękkie i przyjemnie nawilżone. Nie lubię, kiedy tego typu kosmetyki sklejają usta, jednak w tym przypadku ten efekt nie jest zauważalny. Połysk, który pozostaje na powierzchni nie jest przesadzony, ale wygląda naturalnie. Dodatkowo aplikacji towarzyszy delikatny zapach, który ulatnia się chwilkę po nałożeniu.
 
Kosmetyk ten łączy w sobie pielęgnację, blask i kolor.Co do trwałości- kwestia ta zależna jest od tego, czy po aplikacji jemy, pijemy, czy nasze usta są bez skazy. Na swoim miejscu pozostaje od godziny do nawet trzech. Wg mnie jest to dość dobry wynik.  Jest to dobra alternatywa dla zwykłej szminki, więc polecam serdecznie :)
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar