Diky

2016-07-13

RECENZJE REDAKCJI

Vipera Bordowy Lakier do paznokci Natalis 236

 Vipera Bordowy Lakier do paznokci Natalis 236 to jeden z unikatowych lakierów do paznokci, dostępnych w 100 najbardziej modnych, hitowych kolorach. Płasko ścięty, szeroki pędzelek ułatwia i przyspiesza aplikację lakieru, oszczędzając Twój cenny czas. Już jedno pociągnięcie pędzelka pokrywa całą płytkę paznokciową.

Cechy:
  •  
  •     najmodniejsze kolory
  •     łatwa i gładka aplikacja
  •     idealne pokrycie
  •     doskonała przyczepność do płytki paznokcia
  •     szybkie schnięcie
  •     równomierna warstwa (brak smug)
  •     długotrwały manicure, z Top Coatem jeszcze bardziej trwały

MOJA OPINIA:
Ile już lakierów przetestowałam na moich paznokciach? Pięćdziesiąt, sto? A może nawet więcej. Ale dość rzadko spotykam lakier, który pokrywa płytkę już z pierwszą warstwą i nie smuży. W szklanej buteleczce znajduje się 10ml lakieru. Jego kolor oznaczony jest numerem 236. Jest to śliczne, intensywne bordo.
 
Wykończenie jego przebiło moje oczekiwania. Płytka za pierwszym razem jest idealnie pokryta lakierem. Pomaga w tym także pędzelek, który gwarantuje precyzyjną aplikację. Po pomalowaniu pierwszego paznokcia byłam pełna podziwu dla jego wykończenia. Piękny połysk płytki od razu zauważyła moja mama, która stwierdziła, że "pierwszy raz widzi tak dobrej jakości lakier w tak niskiej cenie!".
 
Jestem zachwycona zarówno kolorem, pokryciem płytki już przy pierwszej warstwie, ale i czasem schnięcia. Lakier wysycha niesamowicie szybko. Chciałam pomóc sobie przyspieszaczem w formie olejku, ale nie musiałam ! Lakier po kilku minutach był już w 100% gotowy do powrotu do codziennych obowiązków. Pewnie spytacie co z trwałością?
 
 Tu także pełen pozytyw- lakier na moich paznokciach utrzymuje się przed 4-5 dni bez jakichkolwiek odpryśnięć. I mimo częstego kontaktu z wodą i innych domowych obowiązkach, lakier cały czas był w nienaruszonym stanie. Jestem bardzo zadowolona, polecam!!! 
 
 Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos
 
 
 

Komentarze (2)

magda (2016-07-14 22:23:37)
krwisty
krwista czerwień, też mi się podoba.
Ania (2016-07-14 15:01:31)
aneczkaa123@gmail.com
Bardzo ładny kolor
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar