Diky

2016-07-11

RECENZJE REDAKCJI

Potrójne Cienie do Powiek TIP-TOP Tercet Cieni do Powiek z charakterem

12 upiększających kolorystycznych tercetów w poręcznej kasetce

 Dwustronny aplikator: precyzyjna, lateksowa końcówka do wykonywania i rozcierania linii blisko rzęs; lateksowy aplikator do nanoszenia cieni i zacierania granic między nimi.
 
Każdy zestaw, to współgrające ze sobą trzy odcienie.
 
Superkremowa konsystencja Cieni sprzyja płynnemu przenikaniu barw odpowiednio dobrany do indywidualnego typu kolorystycznego tercet gwarantuje naturalny, świeży wygląd z wysublimowanym rozświetleniem.
 
Niezwykle starannie opracowana receptura masy wspiera sprawną aplikację bez osypywania i migrowania po powiece.
 
Wykorzystanie do modelunku oczu tercetu Cieni do Powiek TIP-TOP, wydobywa ich piękno, akcentuje spojrzenie i przyciąga uwagę. Malując się, warto skupić uwagę zwłaszcza na oczach. Kolory uświetniają kształt i wielkość oczu.
 
Cień rozjaśniający - makijaż oka rozpoczynamy od nałożenia najjaśniejszego cienia na całą powiekę,jako bazę pod pozostałe cienie.
 
Cień półtonowy - ma ogromne znaczenie przy rozprowadzaniu kolorów: pomaga połączyć pozostałe odcienie tak, by wzajemnie harmonijnie się przenikały.
 
Cień przyciemniający jest najbardziej ekscytujący i przyciągający uwagę. Akcentuje i energetyzuje makijaż.
 

Składniki aktywne:
 
- czysta mika - transparentny minerał z grupy krzemianów umożliwia gładką aplikację i komfortowe łączenie barw na powiece
- stearynian cynku - zwiększa przyczepność masy, minimalizuje osypywanie
- nylon sprawia, że prasowany pigment rozcieramy swobodnie, miarowo, pozostawiając na powiece atrakcyjny efekt kolorystyczny
- silikonowe emolienty - redukują uczucie lepkości, bardzo dobrze przylegają do skóry, nie utleniają się i wyjątkowo długo utrzymują kolor na powiece
 
 
 
MOJA OPINIA:
Cienie oznaczone numerkiem 145 Elara znajdują się w bardzo solidnej kasetce. Do paletki dołączony jest także podwójny aplikator,za pomocą którego aplikacja cienia jest dziecinnie prosta. Z paletki cieni trio możemy wyczarować bardzo ładny makijaż, ponieważ cień jasny praz dwie zielenie  prezentują się bardzo ładnie. Są one  bardzo dobrze napigmentowane,a efekt po ich nałożeniu jest naprawdę ładny.Konsystencja cieni jest delikatna,jakby kremowa,zawierająca malutkie drobinki rozświetlające powiekę.
 
 Do gustu szczególnie przypadł mi cień rozjaśniający,który ma efekt perłowy. Cienie nie osypują się i nawet bez bazy trzymają się cały dzień na swoim miejscu. Kolorki idealnie ze współgrają ze sobą i pozwalają na wykonanie idealnego makijażu oka. Nieważne,czy chcemy wykonać makijaż na co dzień,czy na wielkie wyjście, paletka jest skomponowana tak ,by  każdy makijaż wyszedł idealnie. 
 
 
Serdecznie dziękuję portalowi udziewczyn.pl za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanych produktów.
 
Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar