Diky

2016-07-10

RECENZJE REDAKCJI

Vipera Czarna Wodoodporna Maskara Black Waterproof

Vipera Czarna Wodoodporna Maskara Black Waterproof zapewni nieskazitelny wygląd podczas deszczowej pogody, wzruszającego filmu bądź relaksu na basenie.

Maskara zawiera woski pochodzenia naturalnego oraz intensywne pigmenty.

Zastosowanie maskary gwarantuje widoczne podkreślenie wszystkich wymiarów rzęs, nasycenie kolorem, pogrubienie, wydłużenie, rozdzielenie i podkręcenie.
 
Innowacyjna, elastyczna szczoteczka jest bezpieczna dla rzęs i osobno otulaja tuszem każdą z nich.
 
 
 
 
 MOJA OPINIA:
 
Mascara kryje się w czarnym metalowym opakowaniu. Do naszej dyspozycji jest aż 11 ml tuszu o wyrazistym czarnym kolorze. Szczotka wykonana z silikonowych włosków jest moją ulubioną. Świetnie tuszuje, nie pozostawia grudek i rozczesuje rzęsy bez najmniejszego problemu.
 
Po pierwszej warstwie moje rzęsy nabierają pięknego czarnego koloru i stają się bardziej wyraziste i podkręcone. Po kolejnej warstwie osiągam swój cel! Rzęsy pięknie podkręcone i nieziemsko uniesione od nasady. Tusz idealnie pokrywa każdą rzęsę, nawet te najmniejsze wyglądają świetnie. W ciągu dnia nie osypuje się i nie tworzy efektu pandy podczas demakijażu.  Jest to kosmetyk wodoodporny i mogę śmiało powiedzieć, że ta cecha jest naprawdę trafiona. Cały dzień bez najmniejszego problemu :) Polecam!!!
 
Tekst izdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar