2016-07-06

Perfumy

Hit lata. Perfumy z nutą mrożonych owoców i ziół

Wypowiedź: Marta Siembab, senselier.

Wraz ze wzrostem temperatury przychodzi czas na nieco lżejsze zapachy. Perfumy latem powinny być lekkie, rześkie, chłodne i świeże. Każdego roku popularne są też wybrane aromaty. Obecny sezon został zdominowany przez mrożone owoce.
 
- Zasady dobierania zapachów na lato są zgodne z naszymi naturalnymi potrzebami sensorycznymi. Kiedy na zewnątrz jest gorąco szukamy ochłody. Dlatego najczęściej perfumy latem są lekkie, rześkie, chłodne, świeże i czyste. Każdego roku pojawiają się surowce, które są w modne. W tym roku mamy trend na mrożone owoce - mówi newsrm.tv Marta Siembab, senselier. - Mamy też trend bardziej w stronę męską, tu pojawiają się nuty ziołowe.
 
Lato to czas kiedy mamy możliwość odkryć troszeczkę więcej ciała. Należy jednak pamiętać, że zapachy nie powinny być nanoszone na w miejsca, które są bezpośrednio narażone na działanie słońca. - Możemy perfumować włosy, ubranie, akcesoria np. apaszkę lub wnętrze torby. Można też perfumować te części ciała, do których słońce bezpośrednio nie dochodzi np. brzuch - radzi Marta Siembab i dodaje. - Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość zapachu możemy użyć balsamu z tej samej linii.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar