Diky

2016-07-04

RECENZJE REDAKCJI

Mgiełka zwiększająca objętość hair VOLUME - włosy w górę!

Moje włosy nie należą do puszystych, a więc zazwyczaj mam je dość oklapnięte i bujne są tylko, gdy wyjdę od fryzjera, ale co zrobić jak na co dzień człowiek chce dobrze wyglądać? Wystarczy zaopatrzyć się w lekką mgiełkę do włosów, którą stosujemy przed każdym zastosowaniem suszarki, aby móc cieszyć się z delikatnego efektu VOLUME, która uniesie delikatnie nasze włosy od nasady, aż po same końce! 

 
Na co dzień włosów nie suszę suszarką, aczkolwiek po siłowni zawsze używam suszarki, ponieważ nie będę wychodziła na dwór z mokrą głową, a więc po każdym prysznicu i umyciu włosów na wilgotne włosy rozprowadzam mgiełkę, której pozwalam chwilę wsiąknąć we włosy po czym biorę się za suszenie włosów. Efekt? Po wysuszeniu, włosy są uniesione od nasady, aż po same końce, gęste i świetnie ułożone. Taki efekt utrzymuje się przez cały dzień! Nawet jeśli moja głowa trochę się spoci to i tak włosy nie są tak oklapnięte jak zawsze. Dlaczego tak się dzieję?? Wydaje mi się, że przez efekt lakieru do włosów:P 
 
Włosy po spryskaniu i wysuszeniu są tak jakby minimalnie sztywne; właśnie jak po spryskaniu włosów lakierem, na szczęście nie jest to mocny efekt jak przy tapirowaniu i zużyciu połowy lakieru na włosy. Włosy się nie puszą; nie zauważymy odstających kosmyków, natomiast zauważymy, że włosy się błyszczą i pięknie utrzymują efekt VOLUME, który dla mnie jest bardzo miłą odmianą przy codziennych oklapniętych włosach. Mgiełka ma bardzo przyjemny zapach, który na włosach utrzymuje się przez jakiś czas, a więc możemy cieszyć się nie tylko nieskazitelną fryzurą ale i boskim, owocowym zapachem. 
 
 
 
 
Mgiełkę znajdziemy w wygodnej i lekkiej butelce, która posiada fajny dozownik, a więc aplikacja mgiełki jest bardzo prosta i wygodna w użyciu. Jeśli szukacie czegoś lekkiego i nie obciążającego włosy to jak najbardziej taką mgiełkę Wam polecam:)! 
 
 
Tą super mgiełkę testuje, dzięki portalowi udziewczyn.pl.
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar