Konkursy/

2016-06-29

Hobby

Szczęśliwa „9” Roberta Lewandowskiego

Przed najważniejszym meczem polskiej reprezentacji w piłce nożnej, Robert Lewandowski w wywiadzie dla Huawei mówi o towarzyszącym jego życiu liczbom, a właściwie jednej – liczbie 9. 

 
Jakie były dwa najlepsze występy Roberta? To te z Wolfsburgiem i Realem Madryt, w których strzelił odpowiednio: 5 i 4 bramki. Suma tych goli to 9! Idźmy dalej tym tropem: 5 bramek w meczu Bayern –Wolfsburg, Robert strzelił w... 9 minut :) Ulubiony numer Roberta na koszulce? Oczywiście – 9. Z tym numerem grał w Dortmundzie, gra w Bayernie Monachium oraz w Reprezentacji Polski.
 
 
 
Pójdźmy jeszcze o krok dalej i prześledźmy też liczby przed meczem z Portugalią:
 
  • Data meczu to 30.06 – suma cyfr = 9,
  • Suma cyfr z pełnej daty: 30.06.2016 = 18 czyli 2x9, 
  • Gramy o godzinie... 9 wieczorem,
  • Ćwierćfinał Mistrzostw Europy będzie 81 występem Roberta Lewandowskiego w reprezentacji czyli „9 do kwadratu”,
  • W tej chwili Portugalia zajmuje ósme miejsce w rankingu FIFA. Porażka z Polską zdecydowanie przybliży ich do obniżenia lokaty - na miejsce 9, 
  • W tym samym rankingu Polska zajmuje w tej chwili 27. 27 = 3 x 9 :)
 
Jeżeli Lewy strzeli gola to będzie to jego 249 bramka w karierze... Ewentualny awans i gra w półfinale będzie 9. występem Roberta w tym roku w reprezentacji.
 
Sam Robert tak mówi o magii liczb, Cristiano Ronaldo i swojej ulubionej dziewiątce na boisku::
„Magia liczb? Chyba coś w sobie ma. (…) Cristiano – dziewiątka :) (…) Ulubiona dziewiątka na boisku? Oprócz mnie? P9!”
 
„Magia liczb” to już czwarty wywiad Roberta Lewandowskiego nakręcony dla marki Huawei. Wraz ze znanym ilustratorem Trustem Truścińskim, firma przygotowała serię rysunków przedstawiających wybrane momenty z życia Roberta. Na planie zdjęciowym główny bohater został poproszony o odgadnięcie, o które chwile z jego zawodowej kariery chodzi. Z Huawei P9 w ręku Robert Lewandowski odkrywa te historie i nieznane dotąd fanom szczegóły jego życia. 
 
Cykl wywiadów ze wspomnieniami z życia mistrza można obejrzeć na blogu Huawei, a już dziś najnowszy film „Magia Liczb”. Kolejne wideo już wkrótce: http://fanclub.huaweipolska.pl/blog.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar