2016-06-29

Paznokcie

Nailmatic Kids – bajeczne lakiery do paznokci dla dzieci od Muppetshop

Kolorowe paznokcie nie wychodzą z mody i podobają się zarówno dorosłym, jak i najmłodszym kobietkom. Chcąc uszczęśliwić małą elegantkę, która marzy o kolorowym manicure, możemy jej kupić lakier Nailmatic. Bezpieczny i zmywalny wodą z mydłem. Stworzony z myślą o najmłodszych.

Która mama, robiąc sobie kolorowy manicure nie usłyszała od swojej córeczki: „Ja też chcę. Proszę!”? I tu najczęściej rodzi się dylemat: malować małemu dziecku paznokcie, czy nie, bo przecież lakier zawiera niekorzystne dla zdrowia chemiczne substancje, od których chcemy jak najdłużej uchronić nasze dzieci.
 
 
Malujmy na zdrowie
Malować tylko odpowiednimi dla dzieci produktami – podpowiadają przedstawiciele firmy Nailmatic, która stworzyła lakiery Kids przeznaczone dla dziewczynek. Są one przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia i kondycji paznokci. Nie zawierają toluenu, formaldehydu, DBP, BPA i innych toksycznych substancji, będących składnikami tradycyjnych lakierów. Są bajecznie kolorowe, a przy tym w 100% biodegradowalne, podobnie jak opakowania, w których są sprzedawane.
 
Lakiery Nailmatic Kids zostały stworzone na bazie wody, a do tego nie zawierają sztucznych substancji aromatyzujących, a zatem są bardzo bezpieczne, co jest ważne nie tylko w przypadku alergików. Ze względu na ich skład z przyjemnością sięgają po nie także kobiety spodziewające się dziecka. Do ich usuwania wystarczy ciepła woda z mydłem i gąbka. Dzięki temu łatwo zmyjemy je zarówno z paznokci i rączek dziecka, jak i z ubrań czy przedmiotów, które zostaną przypadkowo pobrudzone podczas robienia kolorowego manicure. Nie trzeba używać zmywacza i nie ma problemu z plamami, a zatem dzieci mogą nawet samodzielnie się nimi bawić, bez obaw ze strony dorosłych, że coś przy tym zniszczą.
 
Apetyczne kolory
Do wyboru jest gama słodkich, pastelowych odcieni najróżniejszych kolorów o bajkowo brzmiących nazwach, jak: Piglou, Cookie, Bella, Dorie, Plume czy Sheepy. Domyślając się, że małe fashionistki mogą je chcieć otrzymywać w prezencie, producenci zadbali o stronę wizualną opakowań. Na buteleczkach są namalowane zabawne „buźki”, a każda z nich opakowana może być w pudełeczko z miłą dla dziecięcego oka grafiką. A jeśli dziewczynce podoba się więcej niż jeden kolor, można kupić jej od razu kilka w oryginalnym zestawie.

Potrzeba matką wynalazków
Wszystko zaczęło się od tego, że dwie Francuzki, uwielbiające kolorowe paznokcie, poszukiwały lakierów, które miałyby jak najmniej szkodliwych substancji chemicznych, a przy tym miały jak najbogatszą paletę odcieni. Zmęczone bezowocnymi poszukiwaniami postanowiły same taki produkt stworzyć i w ten sposób powstała jedna z najbardziej cenionych we Francji marka Nailmatic. Niedługo potem została stworzona seria Kids przeznaczona dla dzieci, która błyskawicznie zyskała uznanie mam na świecie.
 
 
W Polsce lakiery te są już do kupienia w sklepie internetowym www.muppetshop.eu oraz w stacjonarnym salonie Muppetshop w Warszawie przy ul. Kazimierzowskiej 43.
 
Więcej: www.muppetshop.eu
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar