2016-06-14

Moda ślubna

Ślub wymarzony. Jak się przygotować i nie zwariować!

Twój najważniejszy dzień w życiu zbliża się wielkimi krokami? Masz coraz mniej czasu, a coraz więcej zajęć? Warto przygotować sobie listę zadań, aby o wszystkim pamiętać i czuć się tego dnia pięknie i komfortowo! Podpowiadamy jak wyglądać tego dnia wspaniale i o nic się nie martwić!

 
1. Zaufaj profesjonalistom! To gwarancja świetnie wykonanej usługi, solidności, punktualności a także niezawodnego doradztwa. Artyści marki Seizo to starannie wyselekcjonowane osoby z ogromnym doświadczeniem, pracują bardzo sprawnie, a przy tym wykonując usługi na najwyższym poziomie.
 
2. Stawiaj na jakość! Dobrej jakości kosmetyki, które sprawią, że makijaż, fryzura, a także paznokcie będą trzymały się doskonale. Seizo gwarantuje jakość produktów, którymi wykonywane są usługi. Tego dnia bardzo ważna jest trwałość naszego make upu, czy fryzury, abyś mogła się o to przez całą noc nie martwić.
 
 
3. Oszczędzaj czas! W dniu ślubu czas leci nieubłaganie, nie wiesz za co masz się zabrać, wszystko powinno być zrobione na już, w tej chwili ˘ Team z Seizo będzie w Twoim domu lub innym wyznaczonym miejscu punktualnie i zadba 
o Twój wygląd kompleksowo.  Nie tracisz czasu na dojazd, czy szukanie miejsca parkingowego czy nie stoisz w korkach. Wyobraź sobie sytuację, że tego dnia akurat zamykają ulice, bo jest zorganizowany maraton w Twoim mieście, wszystko się opóźnia… a jeszcze nie dojechałaś do fryzjerki, a o make up to nie wspomnisz…. Z Seizo taka sytuacja nie będzie mogła mieć miejsca.
W ofercie ślubnej znalazł się make up, fryzjer, a także manicure i pedicure, czyli wszystkie usługi, które Panna Młoda powinna mieć wykonane przed tym ważnym wydarzeniem, wszystko w krótkim czasie i na miejscu.
 
4. Wspierajcie się! W tym wyjątkowym dniu dobrze mieć swoich bliskich przy sobie, szczególnie przed samą uroczystością. Aby nie stresować się polecamy rozmowę z najbliższymi, czy słuchanie ulubionego artysty! Zrelaksujcie się, a artyści z Seizo zadbają o wyjątkowy wygląd Twój i Twoich najbliższych. Możemy Was razem przygotować, w tym samym momencie. 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar