2016-05-07

Paznokcie

Baw się kolorami z Gel Shine od AVON

Wypielęgnowane dłonie i paznokcie to konieczny element kobiecej stylizacji. Niestety, nie zawsze mamy czas na cotygodniowe wizyty u kosmetyczki. Dzięki nowym, dostępnym w 20 odcieniach lakierom do paznokci AVON „Żelowy manicure” Gel Shine profesjonalny manicure wykonamy samodzielnie w domu. Trwałością  koloru jak z salonu będziemy cieszyć się 2 razy dłużej niż dotychczas. 

 
 
Pastelowy różowy, neonowy pomarańcz, czerwone wino, a może chłodna mięta? Teraz dzięki lakierom do paznokci AVON „Żelowy manicure” Gel Shine możesz mieć modne, efektowne i kolorowe paznokcie podobne do tych z pokazów mody, np. Anny Sui lub Jeremy’ego Scotta. Lakiery do paznokci AVON „Żelowy manicure” Gel Shine to 20 modnych odcieni, niezwykle trwałych, żelowych lakierów, które nie wymagają lampy UV, a zmywają się jak zwykły lakier. Dzięki swojej nowej formule z pielęgnującymi olejkami Omega zapewniają jeszcze więcej połysku i blasku w porównaniu z innymi lakierami żelowymi. Wystarczy jedna warstwa aby cieszyć się idealnym kolorem przez wiele dni. Do każdego lakieru dołączony jest precyzyjny pędzelek, który zapewnia równomierną i bardzo prostą aplikację. 
 
 
Lakier do paznokci AVON „Żelowy manicure” Gel Shine
Pojemność: 10 ml
Cena regularna: 25,00 zł
 
 
Wypróbuj również:
 
Lakier nawierzchniowy AVON „Żelowy manicure” Gel Shine 
Preparat nawierzchniowy sprawi, że każdy lakier zyska 2 razy dłuższą trwałość bez odprysków i bez ścierania. Można go nakładać na dowolny lakier aby przedłużyć jego piękny kolor. 
 
Lakier nawierzchniowy AVON „Żelowy manicure” Gel Shine
Pojemność: 10 ml
Cena regularna: 25,00 zł
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar