2016-03-27

Desery

Wielkanocne inspiracje od Lindt

Nie masz pomysłu na wiosenne dekoracje i brakuje Ci weny? Razem stworzymy Wielkanoc w jej najsłodszej postaci! Lindt zaprasza na wspólną podróż w poszukiwaniu świątecznych inspiracji i kreatywnych rozwiązań.

 
Ze tymi wiosennymi świętami wiąże sie bardzo miły zwyczaj − zajączek wielkanocny przynosi drobne prezenty. W tym roku Maitres Chocolatiers Lindt przygotowali wiele świątecznych specjałów, a wśród nich najważniejszy − Złoty Zajączek Lindt. Stworzony z wyśmienitej, mlecznej czekolady, ma niepowtarzalny kształt i unikalny dzwoneczek. Zaspokoi gusta najbardziej wymagających miłośników czekolady. Może być słodkim i miłym upominkiem świątecznym dla najmłodszych i dorosłych. Będzie uroczą, złotą dekoracją koszyków wielkanocnych i doda klimatu świątecznego na stole.
 
Lindt wzbogaca swoją ofertę Wielkanocną o kolejne formaty opakowań z czekoladowymi jajeczkami Lindor. Lindor to niepowtarzalna receptura – pralinka łącząca czekoladę o dwóch konsystencjach: otoczkę z wyśmienitej czekolady Lindt, a w niej delikatnie rozpływające się czekoladowe nadzienie. Lindor to coś więcej niż czekoladowa pralinka – to intensywne doświadczenie delikatności i jedwabistości czekolady.
 
 
 
 
 
 
Ceny:
Gold Bunny Milk 50 g – 9,99 zł
Gold Bunny Milk 100 g – 14,99 zł
Lindor Milk Eggs Bag 117,6 g - 19,99 zł
Lindor Assorted Eggs Bag 117,6 g - 19,99 zł
Lindor Milk Cornet 175 g – 22,99 zł
 

Komentarze (1)

slena1986 (2016-03-27 15:09:23)
:)
Moje święta też są inspirowane LINDT :) Zajączki, kurka i jajeczka są już poświęcone i zdobią nasz stół :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar