2015-07-16

RECENZJE REDAKCJI

Cztery Pory Roku, Balsam do ciała Aktywne wyszczuplanie

 Cztery Pory Roku, Balsam do ciała Aktywne wyszczuplanie - recenzja.Balsamy Cztery Pory Roku kojarzę jeszcze za malucha kiedy to moja mama kupowała je i stosowała. Kojarzę je również z niską ceną i dobrym działaniem jak na taką niepozorną kwotę za 250 ml.
 
Jeśli chodzi o ten balsam do ciała to na pewno nie ma co się spodziewać cudów w działaniu aczkolwiek jest on na tyle fajny i przyjemny w użytkowaniu, że można mu wybaczyć brak działania wyszczuplającego i zmniejszenia widoczności cellulitu. 
 
Balsam znajduję się w miękkiej tubce, która podczas aplikacji się wygina zatem może nas to trochę denerwować aczkolwiek nie jest to aż na tyle straszne, aby od razu porzucić stosowanie balsamu. 
 
Z tyłu jak i z przodu opakowania znajdziemy wszystkie nam potrzebne informację o balsamie w języku polskim oraz skład. 
 
Nakrętka butelki jest trwała, a otwór, którym wydobywa się balsam adekwatny do konsystencji. 
 
Konsystencja balsamu jest lekka, szybko wchłaniająca się o delikatnym i przyjemnym zapachu, który szybko znika z naszego ciała.  Jeśli chodzi o konsystencję to niby szybko się wchłania i zaraz potem można się ubrać, jednak trzeba pamiętać o tym, żeby nie nałożyć za dużo balsamu i dobrze  go rozprowadzić  na ciele ponieważ może pozostawiać białe smugi. 

 
Oczywiście balsam jest koloru białego.
 
Jeśli balsam nie wyszczupla i nie pozbywa się cellulitu to co robi? 
 
Świetnie nawilża i wygładza  ciało oraz bardzo dobrze je ujędrnia, przez co nasza skóra prezentuję się  po prostu  ładniej. 
 
Balsam dodatkowo jest bardzo wydajny, a działanie dobre, zatem myślę, że śmiało możecie go wypróbować. 
 
 
Pisała; Magdalena Błażajewska,
 
Balsam miałam przyjemność przetestować ,dzięki portalowi udziewczyn.pl, który jak nikt inny potrafi sprawić mi przyjemność ;)
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar