2015-07-07

Pielęgnacja ciała

Balsamy Body Glam EVELINE COSMETICS QLTOWYM KOSMETYKIEM 2015

 Seria balsamów Body Glam Eveline Cosmetics otrzymała nagrodę w konkursie Qltowy Kosmetyk 2015.


Już po raz dziewiętnasty wyłoniono Qltowych laureatów konkursu Magazynu Kosmetyki. Marka Eveline Cosmetics odebrała statuetkę Qltowy Kosmetyk w kategorii pielęgnacja ciała, kosmetyki polskie.
 
Seria Body Glam to kosmetyki, w których połączono właściwości nawilżające, pielęgnacyjne i regenerujące z cechami gwarantującymi idealne wygładzenie i nadającymi skórze wyjątkowy zapach. Każdy produkt Body Glam to kosmetyk luksusowy o rozkosznych zapachach trawy cytrynowej i kokosa, żurawiny i cytryny, olejku migdałowego czy masła kakaowego. Każda kobieta aplikująca go na ciało może poczuć, że nie tylko pielęgnuje swoją skórę, ale także staje się bardziej atrakcyjna 
i zmysłowa.
 
 
Qltowy Kosmetyk to konkurs organizowany  przez redakcję Magazynu Kosmetyki. W jury zasiadają profesjonaliści rynku kosmetycznego – dziennikarze, dermatolodzy, kosmetolodzy, analitycy rynku i handlowcy. Co roku bierze w nim udział kilkaset produktów pogrupowanych w kilkunastu kategoriach. Nagroda cieszy się dużą rozpoznawalnością  na rynku oraz zaufaniem partnerów i czytelników (producentów, dystrybutorów, właścicieli sklepów, hurtowni, aptek i salonów kosmetycznych, pracowników sieci drogeryjnych oraz klientów). 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar