Konkursy/

2015-03-24

Pielęgnacja ciała

Babski Dzień z Eveline Cosmetics

Tagi: Eveline
Firma Eveline Cosmetics była partnerem wydarzenia BABSKI DZIEŃ w sobotę 21 marca br. w Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze w Warszawie. 
 


 
W specjalnej strefie urody Eveline Cosmetics uczestniczki imprezy miały możliwość skorzystania z profesjonalnych porad kosmetycznych, bezpłatnych makijaży, porad wizażystek, poznać triki makijażowi i trendy na sezon wiosna-lato 2015 oraz mogły dowiedzieć się jak dbać o swoją skórę na co dzień. 
 
Firma zaprezentowała także szeroką gamę nowości produktowych, które zostały przyjęte z dużym zaciekawieniem. Uczestniczki imprezy już kilka minut po otwarciu stoiska chętnie wpisywały się na listę, aby móc skorzystać z porad makijażystek i możliwości wykonania bezpłatnego makijażu.  - Usłyszeliśmy bardzo dużo ciepłych słów na temat naszych produktów, co nas bardzo cieszy. Panie szczególnie zachwalały jedną z naszych nowości, róż do policzków, który niezwykle ułatwia modelowanie rysów twarzy - mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics. Piętnaście pierwszych pań, które zgłosiły się na stoisko, podając hasło znajdujące się na profilu Facebook, otrzymały upominki niespodzianki.
 
Babski Dzień to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które nie boją się zmian, lubią nowości i chcą miło spędzić czas. Pierwszego dnia wiosny wszystkie panie, które odwiedziły targi Babski Dzień mogły skorzystać z porad stylistów i wizażystów, warsztatów kulinarnych, bezpłatnych badań lekarskich. Aktywnie uczestniczyć w przygotowanych strefach, m.in. modowej, sportowej i fit czy gotowania.Komentarze (1)

pscolka (2015-03-25 08:50:47)
.
Widzę, że najfajniejsze rzeczy dzieją się w Warszawie. Moje ulubiona firma kosmetyczna.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar