2015-01-23

RECENZJE REDAKCJI

Luksusowy krem nawilżająco-ujędrniający od EVELINE

 Luksusowy krem nawilżająco-ujędrniający od EVELINE. Czy aby na pewno luksusowy?? 


Luksusowy krem jak zapewnia producent nadaję się zarówno na ciało jak i na twarz jednakże ja, gdy mam do czynienia z takim kosmetykiem nigdy go nie stosuję na swoją buźkę bo zawsze mam jakieś obawy wobec tego. 
 
Czy krem luksusowo działa?
Na pewno bardzo dobrze nawilża skórę ciała, a dodatkowo pozostawia na niej delikatny nie wyczuwalny dla nas film, a więc jak go wyczuwam?  Rano następnego dnia po nasmarowaniu ciała kremem jest one gładkie i miękkie, a wieczorem, gdy idę pod prysznic i zaczynam się myć czuję jak za sprawą wody krem się uwydatnia na skórze bo jest ona w tym momencie śliska ...
 
Oprócz bardzo dobrego i łagodnego nawilżania - nie podrażnia, nie zauważyłam innych działań tzn. krem nie ujędrnia ciała.
Krem również nie okazał się dla mnie wydajny chociaż ma 200 ml starczył mi na kilka razy.  
Wszystkie produkty do ciała, które znajdują się u mnie w okrągłym opakowaniu znikają błyskawiczne dlatego lepiej się u mnie sprawdzają pospolite butelki. 
 
Konsystencja jest kremowa świetnie rozprowadza się po skórze nie tworzy żadnych smug. Krem bardzo szybko się wchłania przez co nie musimy czekać godzinami na to aż się wchłonie w ciało. 
Krem jak widać na zdjęciach jest białego koloru. 
Niestety, ale najgorszym minusem tego luksusowego kremu jest zapach. Nie potrafię go do niczego porównać. ale nie należy do przyjemnych jak dla mnie śmierdzi - na szczęście szybko znika i nie pozostawia na ciele tego zapachu bo wtedy na pewno bym go nie używała. 
 
Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar