2015-01-08

Pielęgnacja ciała

Original Source głosowanie na limitowaną edycję!

Zima solidnie daje się nam we znaki  i choć na czele walki z nudą i rutyną pod prysznicem stoi nowa zimowa limitowana edycja: Original Source Wild Berries, to marka wychodzi krok naprzód i myśli co będzie orzeźwiało i pobudzało nasze zmysły latem. Już dziś masz wyjątkową okazję, aby zadecydować, z którym wariantem wybierzesz się do krainy prysznica przyszłości. Czy będzie to Wild Cherry & Nettle? A może Papaya & Passion Fruit? Czy też Lemon & Coriander? Brzmi intrygująco, prawda? Nie czekaj! Zagłosuj na swój typ i wygraj wybraną butelkę żelu pod prysznic Original Source wyprodukowaną specjalnie dla Ciebie! Spiesz się głosowanie trwa tylko 3 tygodnie!
 


 
Original Source to nierutynowa marka naturalnie intensywnych żeli pod prysznic, dla której głos fanów ma znaczenie. To właśnie oni na oficjalnym profilu marki na Facebooku, mają  wyjątkową możliwość wybierać limitowane warianty. Original Source kolejny raz pozytywnie zaskoczy swoich fanów. Czym? Otóż po raz pierwszy głosowanie odbędzie się równolegle na całym świecie! To jednak nie wszystko. Każdy kto odda swój głos będzie miał szansę wygrać butelkę wybranego przez siebie wariantu zapachowego, niezależnie od tego, który wariant finalnie trafi na półki w sklepach. Zwycięzca może być tylko jeden! 
 
Nie od dziś wiadomo, że Original Source słynie nie tylko z naturalnie intensywnych zapachów, ale również z ciekawych połączeń składników w swoich produktach. Fani z pewnością nie będą zawiedzeni nierutynowymi propozycjami marki na nadchodzące lato.
 
Zatem odpalamy głosowanie!
Misja: walka z rutyną. Cel: prysznic przyszłości. Zobacz wszystkie zaproponowane przez markę warianty żeli pod prysznic i oddaj głos na swojego faworyta. 
 
1.ORIGINAL SOURCE WILD CHERRY & NETTLE. Co powiesz na odrobinę magii…pod prysznicem? Moc dzikiej wiśni w połączeniu z pokrzywą, sprawi, ze prysznic przyszłości będzie jak futurystyczne i tajemnicze miejsce pełne sekretów. Uwaga, ten zapach mocno uzależnia: tak, że nie będziesz chciał wyjść z łazienki! 
2.ORIGINAL SOURCE PAPAYA&PASSION FRUIT. Dzięki temu słodkiemu wariantowi, prysznic przyszłości będzie jak tropikalna kraina, którą będziesz mieć niemal na wyciągnięcie ręki. Przenieś się na wieczne wakacje i zafunduj sobie prawdziwie rajski relaks.
 


 
 
3.ORIGINAL SOURCE LEMON&CORIANDER. Jeśli masz ochotę wybrać się w daleką podróż i odwiedzić egzotyczny świat, ten żel pod prysznic jest dla Ciebie! Orzeźwiająca cytryna 
i delikatna kolendra, to duet który sprawi, że prysznic przyszłości będzie jak szalona  podróż na drugi koniec świata. 
 
 
 


 
Czy już wiesz jaki będzie Twój prysznic przyszłości? Jeśli tak, czym prędzej loguj się na fejsa, wejdź na stronę „Original Source Nie Zawiera Rutyny” i kliknij „Lubię to” pod postem z Twoim faworytem. Zagłosuj, aby wygrać próbkę tej przyszłości! Głosowanie trwa do 26 stycznia. 
 
 
 

Komentarze (2)

slena1986 (2015-01-09 23:45:45)
:)
 ORIGINAL SOURCE WILD CHERRY & NETTLE. Musi mieć boski zapach :)
Marta94 (2015-01-09 01:53:34)
Cytryna i kolendra!
Głos już poleciał, chciałabym móc go kupić, bo na zwycięstwo nie liczę ;)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar