2014-11-19

RECENZJE REDAKCJI

Żele pod prysznic APART african

Recenzja ŻELE POD PRYSZNIC APART african.


Stali czytelnicy portalu z całą pewnością pamiętają kosmetyki Apart, które można było wygrać w wielu naszych konkursach, rozdaniach, paczkach niespodziankach, oraz poczytać o nich w artykułach, więc ta recenzja będzie krótka, gdyż jestem pewna, że je znacie. Produkty Apart uznanie zdobyły ze względu na niezłą jakość w połączeniu z niską ceną, dostępnością (chociażby w marketach) i bogactwem zapachów do wyboru.

Dziś mam dla Was recenzję żeli pod prysznic, które co prawda kupiłam już bardzo dawno temu i nie wiem czy gdzieś jeszcze można je dostać, bo ja niestety ich już nie znalazłam nad czym ubolewam,  jednakże myślę, że warto o nich wspomnieć i zachęcić, abyście zobaczyli i powąchali również inne żele, płyny czy mydełka Apart, gdyż zapachy mają cudne.


Linia Apart african jest wprost doskonała właśnie na jesienno-zimową porę roku, kiedy szukamy kosmetyków rozgrzewających nie tylko działaniem, co zapachem. Kojarzą się z latem, przywołują wspomnienia ciepła, słodyczy, egzotyki.

Wydajność znakomita, już niewielka ilość produktu wystarcza na umycie całego ciała, doskonale się pieni, nawilża, po kąpieli na skórze utrzymuje się zapach, jednakże nie trwa to bardzo długo, ale od płynu nie wymagam trwałego zapachu na ciele, do tego służą inne produkty, nie wysusza skóry, nie podrażnia, mocno perfumowane. Przepiękna szata graficzna, poręczne opakowania.APART  african ŻEL POD PRYSZNIC karru 400ml
ekstrakty naturalne daktyl i bosweliaAPART african ŻEL POD PRYSZNIC kalahari 400ml
ekstrakty naturalne baobab i moambeAPART african ŻEL POD PRYSZNIC matopo 400ml

ekstrakty naturalne mirra i marula


 Tekst i zdjęcia:
Agnieszka Chabło


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar