2014-11-14

Pielęgnacja ciała

Dove Invisible Dry - więcej niż czerń i biel

Kolor ma niezwykłą moc – wyraża emocje, potrafi dodać pewności siebie lub uspokoić i wyciszyć. Tymczasem tylko 50% kobiet nosi ubrania w swoim ulubionym kolorze. Czas na zmianę! Teraz każda kobieta może sięgnąć po kolor! Dove Invisible Dry to pierwszy na rynku antyperspirant, który nie tylko nie pozostawia śladów na tkaninach w 100 kolorach, ale także chroni przed poceniem i pielęgnuje skórę pod pachami.
 

 


A zatem – czas na kolor!

Kobiety i kolory…
Na zlecenie marki Dove przeprowadzono niezwykłe badanie, które zaprezentowało stosunek kobiet z całego świata do kolorów i kolorowych ubrań.

Wyniki okazały się zaskakujące:
• tylko 50% kobiet często nosi ubrania w swoim ulubionym kolorze;
• tylko 37% kobiet czuje się pewnie w kolorach innych niż czerń i biel, a zaledwie 14% uważa, że wygląda w nich pięknie;
• jedna czwarta ankietowanych kobiet sądzi, że założenie kolorowego stroju do pracy spowoduje, że będą postrzegane mniej profesjonalnie przez innych;

Z drugiej strony kobiety myśląc o kolorach przyznały, że mają one niezwykłą moc:
• 50% ankietowanych była zdania, że noszenie kolorowych strojów ma pozytywny wpływ na ich samopoczucie i odczucia otaczających je osób;
• niemal połowa kobiet określiła żółty jako kolor energetyzujący, fioletowy jako dodający pewności siebie, turkusowy jako uspokajający, a aż 60% ankietowanych kojarzyło zieleń ze spokojem.

Wniosek – skoro wiemy już, że kolory są w stanie zmienić samopoczucie nasze i osób w naszym otoczeniu, teraz jest najlepszy moment na porzucenie czerni i bieli!

Antyperspirant, który dba o kolory!
Dove pragnie, by kobiety na całym świecie zmieniły zdanie o kolorach i mogły nosić swoje ulubione
ubrania bez względu na ich barwę. W pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, w domu czy na zakupach,
najnowszy antyperspirant Dove chroni tkaniny przed plamami, pozwalając kobietom na większą
pewność siebie i noszenie ulubionych kolorów, kiedy tylko tego zapragną.

Nowy Dove Invisible Dry to pierwszy, przetestowany antyperspirant, który nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach w 100 kolorach, zarówno na czerni jak i bieli. Badania potwierdziły, że nie tylko nie plami ubrań, ale także zachowuje wszystkie zalety antyperspirantów Dove - skutecznie redukuje pocenie, a dzięki unikalnej formule z ¼ z kremu nawilżającego, pielęgnuje delikatną skórę pod pachami.

Antyperspirant Dove Invisible Dry
• Gwarantuje 48-godzinną ochronę przed poceniem.
• Dzięki unikalnej formule nie pozostawiają widocznych śladów na kolorowych ubraniach – jego skuteczność została przetestowana na 100 kolorach tkanin.
• Dzięki zawartości kremu nawilżającego aż w ¼ swojej objętości pozostawia skórę gładką jak nigdy dotąd i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu jej nawilżenia.
 
 

Komentarze (1)

tysia (2014-11-17 16:25:42)
anty
niestety lekko zawiodłam się na Dove. dużo bardziej wolę antyperspirant Flosleka
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar