2014-08-18

DEKORACJA WNĘTRZ

Dekoracyjny odświeżacz powietrza - opakowanie uzupełniające!

Roztocz wokół siebie zapach Białej Herbaty z Miętą, Czarnej Porzeczki z Marakują albo Limonki z Owocem Granatu. Pełne słodkich i orzeźwiających zapachów dekoracyjne odświeżacze powietrza nadadzą wybranemu pomieszczeniu wyjątkowy aromat. Dyfuzery dzięki swojej prostej i eleganckiej formie są ozdobą zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale także w biurze, kawiarni, sklepie czy salonie piękności.
 


 


Teraz dzięki nowym opakowaniom uzupełniającym przyjemny zapach zagości w Twoim domu na dłużej. Już dziś otul się soczystym aromatem i poczuj energetyczną moc owoców. Wystarczy tylko przelać zawartość saszetki do flakonika, włożyć patyczki do środka butelki i cieszyć się przyjemnym zapachem. Jest to tanie i ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu Twój ulubiony zapach będzie Ci towarzyszył przez długi czas.

Dostępne zapachy opakowań uzupełniających:

Limonka z owocem granatu, Czarna porzeczka z marakują, Biała herbata z miętą
Pojemność: 50 ml
Cena: ok. 8,99 zł

Produkt dostępny m.in. w drogeriach Rossmann.


 
 
UWAGA:

Już niebawem konkurs z Pachnącą Szafą.


Zapraszamy!!!

Komentarze (2)

lola (2014-08-25 11:56:41)
pachnąca szfa
W pomieszczeniach gdzie pieknie pachnie równie ważne jest czym pachnie i w jakim naczyniu jest zawartość pachnidełka. Wydaje mi sie, że  tym lepiej pachnie  im bardziej wyeksponowane jes naczynie, to tak jak z jedzeniem bardziej smakyuje jak jest pięknie podane. Pozdrawiam wszystkich uczestników
slena1986 (2014-08-18 22:43:39)
:)
 Pacnąca szafa ma genialne produkty:) Już nie mogę doczekać się konkursu:)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar