2014-08-08

RECENZJE REDAKCJI

Specjalistyczny olejek na problemy skórne - SOS Eveline Cosmetics

Specjalistyczny olejek na problemy skórne-SOS - może i działa specjalistycznie, ale nie po jednej buteleczce ;P

Recenzja.


Tym razem chce wam przedstawić bardzo fajny specjalistyczny olejek na ciało niestety tak jak wspominam w tytule jego mała buteleczka starczy nam na naprawdę małą ilość zastosowań chyba, że używamy go tylko w jedno miejsce.

Ja używałam go na całe ciało - pomijając twarz i starczył mi na aż calutki tydzień ;D

Pomimo jego bardzo małej wydajności, a raczej pojemności, polubiłam go już od pierwszego zastosowania bo już od samego początku bardzo dobrze wpływa na naszą skórę.
 


 

Po pierwszej aplikacji skóra ciała jest nawilżona i to aż przez 48h, a więc idealny produkt dla leniwców ;D Czym dłużej ten olejek stosujemy tym skóra jest dogłębniej nawilżona i to widać już na pierwszy rzut oka ponieważ ładniej się prezentuję niż zazwyczaj.

Dodatkowo skóra jest zregenerowana szczególnie po mechanicznej depilacji, czyli te wszystkie podrażnienia znikają, ale na gołą ranę nie zalecam kosmetyk nakładać bo szczypie - ale to przecież normalne ;)
Może to zabrzmi trochę dziwacznie i naiwnie, ale naprawdę zauważyłam, że po tygodniu stosowania olejku moja skóra stała się bardziej elastyczna. Oczywiście jeśli chodzi o ujędrnienie i zniknięcie cellulitu w jakimś minimalnym stopniu można zapomnieć - nie wspominając już o bliznach.

Być może i olejek działa na te poszczególne rzeczy, których u siebie nie zauważyłam, ale zapewne trzeba stosować go 1- częściej i 2 dłużej, a na to potrzeba więcej niż jednej buteleczki.

Olejek się mieści w małej, lekkiej przezroczystej, plastikowej buteleczce, na której mamy wydrukowane małymi literkami to z jakim produktem mamy do czynienia.Sama buteleczka również znajduję się w kartonowym pudełku, gdzie to znajdziemy naprawdę wiele obiecujących informacji o naszym olejku.
Buteleczka jest bardzo wygodna w stosowaniu, a otwór, którym wydobywa się olejek adekwatny do konsystencji.
  

Na pierwszy rzut oka ten olejek nie różni się niczym więcej od oliwki dla dzieci ponieważ jest takiej samej konsystencji i podobnego koloru, jednakże różni się działaniem i zapachem, który jest przyjemny, ale trudny do opisania.

Czy warto zainwestować w ten produkt?

Jeśli masz bardzo suchą skórę to pewnie bo szybko się jej pozbędziesz, ale jeśli masz większe problemy skórne to nie ma co się oszukiwać tak mała butelka nie pomoże, a więc trzeba zainwestować w kilka, a jak wiemy jest wiele kosmetyków tego rodzaju.

Pisała:
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar