2008-03-26

Perfumy

Petal Quartz Oriflame

Petal Quartz to zapach dla kobiety uwodzącej delikatością, czarującej subtelnym wdziękiem i wyrafinowaną osobowością. Różowa frezja i czarna porzeczka zmieszane z olejkami bułgarskiej róży nadają lekkości w nucie głowy. Jaśmin intensywnie zaznacza obecność kwiatowych akordów w nutach serca. W nucie głębi drzewne aury paczuli wzmacniają się kryształami ambry, a natchnięte nutami piżma słodkie akordy waniliowej orchidei harmonijnie komponują się z tajemniczą nutą kwiatów davana.

Zapach jest zamknięty w tradycyjnej butelce z różową podstawą, która przez szkło rozprasza światło wywołując wrażenie delikatności kwarcu. Czarne nakrycie flakonu ekskluzywnie wykańcza opakowanie, szczelnie chroniąc piękny zapach Petal Qartz.

Cena regularna 50 ml wody wynosi 109,00 zł.

The Gem Collection Oriflame to ekskluzywna linia zapachów, inspirowana pięknem naturalnych kamieni szlachetnych, tworzonych przez mistrzów perfumeryjnych wyłącznie dla Klientek Oriflame. Każdy zapach uosabia urodę innego klejnotu i pasuje do innego typu osobowości i temperamentu. Amethyst Fatale był pierwszym zapachem linii The Gem Collection.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar