Diky

2014-07-23

RECENZJE REDAKCJI

Olejek do kąpieli z drzewa herbacianego z witaminami A i E firmy GAL

Olejek do kąpieli z drzewa herbacianego z witaminami A i E firmy GAL - recenzja.


Olejek do kąpieli z drzewa herbacianego z witaminami A i E, to nietypowy kosmetyk, który miałam okazję przetestować. A dlaczego nietypowy? Bowiem występuje on w rzadko spotykanej formie, a mianowicie w postaci żelatynowych kapsułek. Producentem olejku jest firma GAL.

Kapsułki nie są małych rozmiarów. Opakowanie zawiera 12 sztuk żelatynowych kulek. W zależności od intensywności zapachu, do wanny wrzuca się od 1-3 kapsułek. Ja na starcie nalewając wodę do wanny, wrzuciłam 1 kapsułkę i na tym poprzestałam. Chociaż kulka nie rozpuszcza się od razu, trzeba poczekać około 5 minut, to jej zapach jest intensywny.

Olejek nie barwi wody, ani nie tworzy piany. W kosmetyku tym podoba mi się jego zapach. Jest on typowo leśny. Na skórze nie jest odczuwalny. Natomiast, to co czuje się podczas kąpieli, to prawdziwy relaks. Skóra z dodatkiem tego produktu jest aksamitna i dogłębnie nawilżona. Kosmetyk dodatkowo łagodzi skutki ukąszeń, więc jest idealny do stosowania w letnie dni.

Osobiście zawsze po kąpieli na ciało aplikowałam balsam, ale w tym przypadku jest to zbędne, bowiem olejek sprawia, że skóra jest odpowiednio zregenerowana.

Olejek firmy Gal polecam wszystkim, bez wyjątku. Jest on doskonałą alternatywą dla tradycyjnego płynu do kąpieli.

Tekst i zdjęcia:
Magdalena Ż.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar